in ,

В Україні спростили заробіток на зарядних станціях для електромобілів

Заробляти на зарядках електрокарів стало вигідніше! Компанія ECOFACTOR представила свою інноваційну лінійку зарядних станцій NEW VISION із унікальною можливістю – нульовим відсотком за білінг.

Пропозиція від компанії ECOFACTOR здійснила справжній прорив на ринку зарядних станцій України. Лінійка NEW VISION ідеально підходить для тих, хто тільки планує розпочати власний бізнес у сфері зарядних станцій, а також для тих, хто вже давно розвиває свою мережу.

Зарядні станції NEW VISION повністю зібрані в Україні та мають потужність від 22 до 420 кВт. Другою не менш важливою новиною є те, що для того, щоб отримати 0% за білінг, сьогодні не треба оплачувати станцію повністю, а достатньо здійснити до 31 грудня 2023 року перший внесок у розмірі 5000 грн.

“Ми робимо все для того, щоб якнайбільше людей та компаній могли легко увійти в бізнес зарядної інфраструктури, і тому на 2 роки ми надамо свої послуги білінгу за 0%”, – підкреслив засновник компанії ECOFACTOR, Сергій Вельчев. – “Понад 9 років наша компанія популяризує та розвиває електромобільність, і починаючи з цього року, у нас з’явилася можливість запропонувати вигідні умови для всіх, хто разом з нами бажає розвивати ринок зарядної інфраструктури”.

Нагадуємо, що ECOFACTOR не лише виробляє зарядні станції, але і надає можливість під’єднати ваші зарядні станції до самої ефективної мережі, нараховуючи понад 2500 зарядних портів у додатку ECOFACTOR network.

До речі, 6 грудня компанія оголосила, що в додатку ECOFACTOR network зареєстровано 100 000 користувачів.

Щоб ваша майбутня зарядна станція отримала 0% білінгу, вам потрібно виконати всього 4 простих кроки:

1. Відвідати сайт www.ecofactor.ua/offer для ознайомлення з пропозицією.

2. Вибрати бажану зарядну станцію.

3. Внести передоплату у розмірі 5000 грн.

4. Очікувати дзвінка менеджера відділу супроводу ECOFACTOR.

“Ми не просто продаємо зарядні станції, ми надаємо повний цикл послуг”, – додала директор з комунікацій Дарія Майєр. – “Завдяки нашому великому досвіду, у нас є експерти, які нададуть вам підтримку на кожному етапі, починаючи від покупки та закінчуючи запуском станції”.

Сьогодні як малий, так і великий бізнес успішно інтегрують зарядні станції в свою діяльність, а новий функціонал від ECOFACTOR робить цей процес ще простішим, сприяючи майбутньому розвитку зарядної інфраструктури.

Нові зарядні станції NEW VISION обладнані рекордною для України потужністю до 420 кВт, і з можливістю заряджати до 4-х авто одночасно. Встановлена спеціальна система фіксації кабелів, яка запобігає їх забрудненню та сплутуванню. Система підсвітки забезпечує зручність використання навіть на темних паркінгах, а фасадна панель станції надає важливу інформацію про її статус. Замовник може вибрати опції підсвітки, варіант брендування, а також більш як шість типів конекторів, таких як: CCS2, GB/T, CHAdeMO та інші.

“Для нас було важливо створити не лише стильний продукт, який органічно впишеться в будь-яку архітектуру, але й цілковите економічне та технологічне рішення. Такий підхід дозволяє нам гнучко реагувати на запити партнерів, залишаючись в рамках єдиної лінійки”, – відзначив засновник ECOFACTOR Сергій Вельчев.

Не зайвим буде відзначити, що ECOFACTOR була заснована у 2014 році і на сьогодні продала більш як 15 000 зарядних пристроїв по всій Україні та країнах ЄС. Компанія також позиціонує себе як інструмент для розвитку зарядної інфраструктури України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Mini Cooper отримав спортивну версію від John Cooper Works

З запасом ходу у 240 км: Morgan представив ефектний триколісний електромобіль