in ,

Як у заторі провести час з користю? Поради автомобілістам

Кількість автомобілів на дорогах щороку збільшується, тому затори стають звичною справою для автомобілістів. Хочемо ми цього чи ні, але від заторів нікуди не дітися. І замість того, щоб нервуватися в автомобілі й витрачати час, краще займатися корисними справами під час заторів.

Чим зайнятися в автомобільному заторі?

Час – це безцінний ресурс, тому витрачати його потрібно з максимальною користю для себе, а затор на дорозі – це чудова нагода зайнятись чимось корисним. Наприклад, можна трішки прибрати у салоні чи протерти дзеркало заднього виду (не виходячи з-за керма та не відволікаючись від дороги). Якщо ви, наприклад, пасажир, можна здійснити необхідні телефонні дзвінки чи заробити трохи грошей, граючи в азартні ігри. Запускати ігрові автомати можна лише на ліцензованих ігрових порталах, а вибрати кращий з них допоможе рейтинг онлайн казино. Не менш корисними заняття в автомобілі під час затору є:

 • вивчення іноземних мов за допомогою онлайн ресурсів;
 • прослуховування аудіокниг;
 • перевірка новин та повідомлень у соціальних мережах;
 • перевірка електронної пошти;
 • саморозвиток та навчання (слухання пізнавальних програм чи лекцій, цікавих доповідей, тощо);
 • вирішення робочих питань (під час затору можна здійснити необхідні телефонні дзвінки, спланувавши тим самим робочий день, підготуватися до майбутньої зустрічі, завершити розпочатий проект, завершити накопичені справи);
 • тренування пам’яті (вивчення віршів чи інших художніх творів);
 • фізичні вправи (наприклад, вправи для очей, м’язів сідниць чи живота);
 • інтелектуальні ігри на смартфоні чи планшеті (шахи, головоломки, кросворди).

Жінки під час заторів можуть трохи причепуритися. При цьому, не слід забувати стежити за ситуацією на дорозі.

Не слід також забувати, що автомобільні затори є ідеальним часом для того, щоб подумати про майбутнє та побудувати нові плани. 

Кілька порад, що дозволять заспокоїтись та не нервувати у заторі

Займатися чимось корисним у заторі не просто можна, але й потрібно. Проте, не всі автолюбителі можуть відразу взяти себе в руки і не нервувати, коли вони помічають перед собою величезний затор. Ось кілька порад, які дозволять сприймати ситуацію, що склалась спокійно та без зайвих стресів:

 • дихальні вправи, рахунок до десяти (виконувати потрібно повільно, відпустивши думки та забувши про хвилювання);
 • розслабляючий масаж голови та обличчя;
 • допоможе заспокоїтись також улюблена музика, звуки природи;
 • ароматерапія (для створення потрібної атмосфери та приємного аромату в автомобілі підходять аромаспреї, аромапалички, тощо).

Деяким водіям допомагають заспокоїтись улюблені фільми чи музика, іншим – голос коханої людини чи слова підтримки від близьких та рідних. У будь-якому випадку не слід забувати, що затор на дорозі від нас не залежить. Ми не можемо на нього вплину, але можемо навчитися сприймати його правильно та використовувати витрачений час з користю. Не забуваючи при цьому діяти згідно ПДР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Новий електричний преміум: неймовірний седан BMW i7 презентовано офіційно

Lincoln презентував концепт свого першого електричного кросовера Star: фото та відео