in , ,

Проблема підроблених полісів ОСЦПВ в Україні: автентифікація

Згідно зі статистикою, кожен 10-й поліс ОСЦПВ, який оформляють українські автомобілісти, є фальшивим. Шахраї не сплять і наживаються на довірливих автовласниках, залучаючи їх низькою ціною фальшивого страхування. 

Швидка перевірка полісу

Для перевірки поліса на справжність вам знадобиться лише кілька хвилин. Для цього потрібно скористатися сайтом МТСБУ (процедура перевірки доступна для кожного автовласника). У відповідне вікно потрібно ввести номер автомобіля, або номер поліса. Саме такий спосіб перевірки страховки використовують поліцейські. Так що якщо у вас виникли сумніви щодо справжності отриманої страховки, то скористайтеся цим швидким способом перевірки.

Як убезпечити себе від обману?

Захистити себе від обману при оформленні поліса дуже легко. Для цього потрібно лише дотримуватися кількох правил:

  • Не оформлюйте електронний поліс ОСЦПВ за приватними оголошеннями в інтернеті. Займатися цим мають лише страхові компанії, серед яких варто обирати лише найвідоміших та найавторитетніших.
  • Не реагуйте на рекламу, де вам пропонують оформити обов’язкову страховку за дуже низькою ціною. Така реклама може приходити на електронну пошту або ви можете побачити її на зупинках громадського транспорту. Не забувайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.
  • Не варто оформляти поліс в “мобільних офісах”, які можна побачити на узбіччях доріг.

Найкращий спосіб убезпечити себе від хитрощів шахраїв при оформленні страховки — це замовляти поліс онлайн. Зробити це можна у будь-який зручний час на порталі Finance.ua, який співпрацює лише з перевіреними страховими компаніями України. Процедура оформлення поліса онлайн на сайтi  https://finance.ua/insurance/osago дуже проста і займає лише кілька хвилин. Після сплати ви швидко отримаєте електронний документ. Якщо ви скористаєтеся порталом для оформлення страховки, то можете не перейматися тим, що вас обдурять і надішлють підроблений поліс замість справжнього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Чому, де та які автомобілі у 2021 році найчастіше потрапляли в ДТП: цікава статистика про страхування автомобілів

Від NISSAN до JAGUAR: названо Топ-5 кращих електромобілів на українському ринку