in , ,

Мережа АЗК UPG пропонує виключно європейське пальне стандарту Євро-5

Бензин з Європи. Фото: пресцентр АЗК UPG
Бензин з Європи. Фото: пресцентр АЗК UPG

Національна мережа АЗК UPG пропонує своїм клієнтам стабільну та лояльну цінову політику. Liga.net повідомляє: це стало можливим завдяки оптимізації логістичних витрат та наявності у UPG власного автопарку.

Компанія швидко оговталася від кризи, спричиненої широкомасштабною війною, оперативно налагодивши співпрацю з європейськими партнерами. Усі види пального компанії відповідають стандарту Євро-5. Сьогодні на АЗК UPG можна придбати А-95, газ та дизель, а також брендовий бензин upg100 та upg95.

Кожна партія пального має сертифікат якості виробника, з яким клієнти завжди можуть ознайомитися в куточку споживача, що розташований на всіх АЗК мережі.

Мережа АЗК пропонує власникам потужних та сучасних авто свій брендовий бензин upg100. Таким пальним можна заправляти авто, на дверцятах бака якого зазначене октанове число 98 чи вище.

Європейський бензин. Фото: пресцентр АЗК UPG
Європейський бензин. Фото: пресцентр АЗК UPG

«Сотка» гарантує легкий розгін автівки та плавний запуск двигуна. Фахівці наголошують: такий вид бензину стійкий до детонації. У процесі згоряння він виділяє більшу кількість енергії, що мінімізує його витрати.

upg100 не має жодних присадок та домішок. Відсоток сірки у продукті незначний, що є важливою перевагою преміального пального.

Крім того, «сотий» від UPG має низький вміст бензолу та ароматичних вуглеводнів, що береже деталі автомобіля від корозії.

На всіх АЗК мережі водії можуть придбати як звичайний бензин А-95,так і брендовий upg95. Його октанове число вище позначки 95 та варіюється залежно від партії поставок.

Обидва види пального не містять присадок та домішок. Зокрема, вміст сірки, бензолу та ароматичних вуглеводнів значно нижчий від допустимих показників відповідно до норм ДСТУ.

Дизельне пальне від UPG також є якісним продуктом. Його перевагою є показник цетанового числа. Він визначає здатність рідини до займання в камері згоряння. Наприклад, цетанове число літнього EURO DIESEL від UPG становить 52 та вище, хоча за стандартом Євро-5 цей показник має становити не менше 51 одиниці.

Для зручності клієнтів усі автозаправні комплекси UPG обладнані сучасними газороздавальними колонками. Компанія реалізує найпоширеніший вид газового пального – пропан-бутан.

Основною характеристикою газу залишається октанове число. У продукті від UPG це число в межах 105-108 одиниць. Згідно ж із дослідженнями фахівців цей показник не має бути нижчим за 99 одиниць. Завдяки високому октановому числу пального ресурс двигуна зростає удвічі.

Від якості пального на АЗК залежить репутація компанії, а це – основний нематеріальний актив UPG. Тому щоб висока якість нафтопродуктів зберігалася від виробника до колонки АЗК, компанія здійснює ретельний контроль кожної ланки на його шляху до споживача.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Патрульна поліція оновила карту розташування камер контролю швидкісного режиму TruCAM

Great Wall анонсували новий гібридний кросовер для європейського ринку – Wey 80