in

Понад 1000 до 2025 року: мережа швидких зарядних станцій IONITY прискорює розширення

IONITY вже має найбільшу мережу високопродуктивних зарядних станцій у Європі, доступну для більшості електромобілів. Зараз спільне підприємство активізує свої плани щодо подальшого розширення. Очікується, що до 2025 року кількість зарядних станцій збільшиться із нинішніх 400 до понад 1000. Це матиме своїм наслідком створення приблизно 7000 точок заряджання — більш ніж учетверо більше, порівняно із нинішніми 1500. 

У мережі IONITY застосовується європейський стандарт заряджання — Система комбінованого заряджання (CCS). 800-вольтна технологія зарядних станцій передбачає, що мережа може використовуватися для заряджання Porsche Taycan на повну потужність до 270 кВт. Власники Taycan отримають значно нижчу ціну на станціях швидкого заряджання IONITY, користуючись сервісом Porsche Charging Service; наразі вартість зарядки становить 0,33 євро за кіловат-годину.

«Зараз ми переживаємо активізацію електромобільності та пов’язане із цим прагнення до комфорту під час подорожей. 50 % автомобілів Porsche, які ми продаємо у всьому світі, повинні стати частково або повністю електричними до 2025 року, а до кінця десятиліття їхня частка перевищить 80 %. Інвестуючи у IONITY, ми посилаємо нашим клієнтам важливий сигнал про те, що подорожі на електромобілях стають ще комфортнішими», — зазначає Олівер Блюме, голова Виконавчої ради Porsche AG.

Акціонерами IONITY є BMW Group, Mercedes-Benz AG, Ford Motor Company, Hyundai Motors з KIA, Volkswagen Group з Audi і Porsche, а незабаром також інвестиційна компанія Blackrock.

Стратегія IONITY 2.0: більша мережа, що пропонує значно більше зручності

Пункти заряджання IONITY будуть побудовані не лише на автомагістралях Європи, а й поблизу великих міст та уздовж жвавих магістралей. Ці місця у майбутньому буде облаштовано шістьма–дванадцятьма пунктами заряджання. Окрім того, наявні ділянки уздовж маршрутів із високим попитом на заряджання буде модернізовано додатковими пунктами заряджання. 

У межах флагманської концепції Oasis IONITY прагне значно підвищити зручність і якість обслуговування. Із цією метою компанія має намір придбати більше землі для створення зарядних парків із власними послугами громадського харчування та магазинами.

Porsche Charging Service та майже 200 000 пунктів заряджання 

Porsche Charging Service надає водіям доступ до пунктів заряджання у всьому світі, що належать різним постачальникам, включно з IONITY. Наразі у Європі підключено майже 200 000 пунктів заряджання у 20 країнах. Серед них близько 6 500 зарядних пунктів із зарядною потужністю понад 50 кВт постійного струму. Централізоване виставлення рахунків здійснюється через Porsche. На додаток до мережі спільного підприємства IONITY, Porsche планує створити власні станції швидкого заряджання уздовж найважливіших транспортних маршрутів Європи. 

Завдяки програмі Porsche Destination Charging клієнти можуть безкоштовно заряджати свої електричні та плагін-гібридні моделі Porsche у найпопулярніших місцях. Наразі програма пропонує понад 2700 точок заряджання змінного струму в більш ніж 70 країнах, зокрема в обраних готелях, ресторанах, аеропортах, торгових центрах, спортивних клубах і пристанях для яхт. 

Porsche Destination Charging в Україні 

Розвиваючи мережу брендових зарядних станцій в Європі, Porsche також електрифікує Україну. До 2025 року бренд планує встановити 100 власних зарядних станцій в різних регіонах, з них 56 – до кінця 2022 року. На сьогодні оригінальні зарядні станції Porsche встановлені у  18 преміальних локаціях, що надає доступ до 42 точок для заряджання. Серед партнерів Porsche – готелі, заміські комплекси відпочинку, ресторани, житлові комплекси та інші об’єкти інфраструктури.  Знайти зарядні станції можна тут:

Готель ONOVO dendra hotelКиїв, Бориспільське шосе, 18 км
ЖК Chicago Central HouseКиїв, вул. Антоновича, 44
Готель Opera Hotel KyivКиїв, вул. Б. Хмельницького, 53
ЖК RybalskyКиїв, вул. Набережно-Рибальська, 3
Готель Fairmont Grand Hotel KyivКиїв, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Ресторан Toro Blanco Київ, вул. Трускавецька, 6А
Готель SHELESTКиївська обл., Дамба Київського водосховища, Хотянівка
Заміський комплекс Equides:Stable, Chalet & Golf Academy Київський р-н, с. Лісники, вул. Вишнева, 36
Готель SunRayДніпро, вул. Дачна, 24
Офісний центр IQ ParkЛьвів, вул. Пасічна, 162
Ресторан Reef Odessa Одеса, Фонтанська дорога, 77
Ресторан «Золота форель»с. Коростів, Сколівський р-н,  вул. І. Франка, 67
Заміський комплекс Superior Golf & Spa ResortХарків, пр-т Академіка Курчатова, 1-A
Ресторан Mozart Херсон, вул. Я. Мудрого, 50
Готель ShishkiNN Resort&Spa Чернігів, вул. Сновська, 10

У разі бажання встановити брендову зарядну станцію Porsche, представники об’єкта можуть звертатися до офіційного імпортера автомобілів Porsche в Україні, компанії «Віннер Імпортс Україна, Лтд», за електронною адресою [email protected]. Потенційно стратегічним партнером може стати також мережа АЗС чи компанія, яка встановлює зарядні станції на різних локаціях в Україні. 

Влітку 2021 року перша найпотужніша зарядна станція в Україні була встановлена на території дилерського центру «Порше Центр Київ Аеропорт». Її потужність складає 320 кВт, що значно скорочує час заряджання. Так електричний кросовер Taycan заряджається від 5 до 80% лише за 15-20 хвилин. У планах бренду – надалі встановлювати аналогічні швидкісні станції на території офіційних дилерських центрів Porsche у Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Peugeot поставили 94 автомобілі для компанії “Київстар”

Renault Mobilize бере участь у створенні сервісу доставки “останньої милі”