in

Такого ще не було: Porsche запускає під Києвом зарядну станцію для електромобілів рекордної потужності

Дилерський центр Порше Центр Київ Аеропорт встановлює швидку зарядну станцію, де від 5% до 80% заряду електрокар отримає у середньому за 25 хвилин. Унікальний продукт виготовлено спеціально на замовлення Porschе, найпотужніша зарядна станція з’явиться на початку червня 2021 року в Київській області, на території дилерського центру Порше Центр Київ Аеропорт поблизу Борисполя.

Власники Porsche зможуть вільно користуватися новою потужною станцією на паркувальному майданчику для клієнтів перед дилерським центром. 

Станція відрізняється спеціальними холодильними системами та характеристиками, які роблять її найшвидшою у країні. 

  • Максимальна потужність для заряджання одного автомобіля – 320 кВт, або двох авто одночасно – по 160 кВт для кожного  
  • Споживча потужність станцій – 50 кВ·А або 110 кВ·А, з вихідною напругою від 150 В до 920 В постійного струму 
  • Час заряджання акумуляторних модулів зарядної станції: 3,5 год за споживчої потужності 50 кВ·А, або 1,5 год за споживчої потужності 110 кВ·А. 

Попит на інфраструктуру зарядних станцій в Україні 

Минулого року Porsche презентував свій перший електрокар Taycan, з моменту виходу моделі навесні 2020 року, і станом на травень 2021 року, вже продано 96 автомобілів. Разом зі зростанням популярності на електрокари у країні зростає попит і на швидкі зарядні станції. Приміром, на новій потужній зарядній станції у Порше Центр Київ Аеропорт Porsche Taycan можна повністю зарядити за 45-60 хвилин. 

Водночас минулого року Porsche запустив проект Porsche Destination Charging. У межах проекту бренд фактично безкоштовно (Встановлення двох зарядних станцій Porsche Destination Charging за спеціальною вартістю 240 гривень з ПДВ. Партнери, які бажають долучитися до співпраці із Porsche та оснастити свою локацію зарядною станцією Porsche преміум класу, можуть звернутися за детальною інформацією, надіславши запит на [email protected]) встановлює свої зарядні станції на території преміальних партнерських локацій.

Долучитися до проекту можуть заміські комплекси, ресторани, готелі, салони краси тощо. У свою чергу, клієнти Porsche безкоштовно заряджають авто на таких локаціях, а власники інших брендів сплачують вартість, встановлену локацією. 

Сьогодні до інфраструктури зарядних станцій бренду вже долучилося 14 локацій, і список постійно розширюється. А відтепер ще й нова швидка зарядна станція – бренд продовжує електрифікувати Україну та щодня покращувати життя власників електрокарів. 

За словами бренд-директора Porsche в Україні Ігоря Ткаченка, недостатньо лише розробити потужний електрокар і запропонувати вишуканий дизайн. Важливо забезпечити українців комфортними умовами для пересування.

Ігор Ткаченко зазначає: «Як бренд, ми можемо вдосконалювати інфраструктуру зарядних станцій. Розширювати не лише кількість, але і якісно їх покращувати: наші станції працюють швидко і потужно, без затримок. А нова надшвидка станція на території Порше Центр Київ Аеропорт – це нова практика, яку варто поширювати у всій Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українським водіям хочуть платити за фіксацію порушень ПДР: що пропонують депутати

BlaBlaCar запускає 4 нові функції для водіїв: як вони працюють