in

BlaBlaCar запускає 4 нові функції для водіїв: як вони працюють

BlaBlaCar, найбільша у світі платформа для поїздок, оголошує про запуск чотирьох нових функцій для водіїв. Оновлений продукт включає технологію Boost, яка допомагає водіям швидше знаходити попутників по дорозі й заощадити ще більше.

Під час кризи Covid-19 BlaBlaCar зробила акцент на оновленні продукту і прискорила впровадження інновацій в межах своєї довгострокової стратегії. Платформа пропонує нові функції для водіїв:

  • Водії можуть персоналізувати свій маршрут, щоб знайти пасажирів по дорозі.
  • Водії можуть перенести маршрут у свій улюблений додаток GPS і знаходити попутників простіше.
  • Користувачі iOS можуть перевести додаток в темний режим для економії заряду батареї.

Головне оновлення – функція Boost, яка вже доступна для українських користувачів. Вона відправляє водіям спеціальні запити на бронювання, щоб забрати пасажирів за їхнім маршрутом. Таким чином, автовласник подвоює шанси знайти попутників, що дозволяє йому додатково заощадити.

Серед 50 000 місць зустрічі, доступних на BlaBlaCar в Україні, Boost покриє близько 30% поїздок через них.

Boost розширює можливості також і для пасажирів. Нова технологія допомагає їм бронювати місця в автомобілях водіїв, що перебувають поблизу. Це прискорює процес пошуку та допомагає дістатися швидше до місця призначення.

“Більше, ніж 85% українців живуть в невеликих населених пунктах, звідки не завжди зручно виїхати. У цьому ми бачимо можливості й розробляємо рішення, які допоможуть автовласникам і пасажирам простіше та швидше знаходити один одного і подорожувати разом. Boost – це лише частина цілого набору нових функцій, розроблених BlaBlaCar під час кризи Covid-19 “, – коментує Олексій Лазоренко, Генеральний директор BlaBlaCar в Україні.

Кількість поїздок з попутниками в січні-квітні 2021 зросла на 18% в порівнянні з цим же періодом 2019 року. Це говорить про те, що активність українців зростає і в 2021 році карпулінг відновлює свою популярність. Це пов’язано з послабленням карантинних обмежень в Україні й початком пікового для платформи літнього сезону. Також, такий тип переміщень мінімізує кількість контактів з людьми, що робить його популярним в посткарантинний період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Такого ще не було: Porsche запускає під Києвом зарядну станцію для електромобілів рекордної потужності

Комплект з електропікапа Tesla Cybertruck та квадроцикла Cyberquad продаватимуть за $100