in ,

Львів – Шегині – Львів: Uber запускає новий сервіс Uber Aid Shuttle

Uber запускає сервіс Uber Aid Shuttle у Львові, щоб й надалі допомагати покривати необхідні транспортні потреби від Львова до прикордонного переходу Шегині та допомогти місцевим громадам впоратися з нестачею палива.

Послуга Uber Aid Shuttle доступна за маршрутом Львів – Шегині – Львів. З Uber Aid Shuttle користувачі можуть зручно та безкоштовно забронювати до 4 місць у комфортабельному автобусі між Львівським Приміським вокзалом та прикордонним переходом Шегині й у зворотному напрямку через додаток Uber.

«Uber продовжує підтримувати українські громади, у зв’язку з нестачею палива,  тож ми раді повідомити про запуск нової ініціативи Uber Aid Shuttle у Львові. Це тимчасове рішення, яке допоможе людям легше пережити наявну паливну кризу та комфортно повернутися до України», — коментує Івона Крук, представник Uber. 

Uber продовжує працювати у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Луцьку, Рівному та Кременчуці. 

Крім своєї операційної діяльності, Uber продовжує ініціювати різноманітні соціальні проєкти у співпраці з НУО, волонтерськими центрами та бізнесом для підтримки українців на місцевому та глобальному рівнях. В Україні Uber допомагає дістатися до місць здачі крові донорам платформи DonorUA за допомогою промокодів на безоплатні поїздки. Такі поїздки доступні в усіх містах, де платформа надає свої послуги: у Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Тернополі, Хмельницькому, Рівному та Луцьку. 

У всьому світі Uber вже зібрав 3,5 мільйона доларів за допомогою кнопки Uber Donate в застосунку. Понад 1 мільйон доларів з цих коштів пожертвував сам Uber. У Європі кожен може пожертвувати гроші на підтримку України, скориставшись опцією Uber4Ukraine у застосунку.

Раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що UberPool Chance повернувся до Києва, щоб допомогти заощадити паливо для суспільних потреб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Made in Ukraine: бійцям ТРО Києва відправили легкі вітчизняні електросамокати з сидіннями

На підводних крилах: шведи побудували електричну гондолу для прогулянок каналами Венеції