in

В Києві запрацювала перша партнерська швидкісна зарядна станція YASNO E-mobility

YASNO E-mobility продовжує розвивати інфраструктуру зарядних станцій для електромобілів.

Нова швидкісна зарядна станція в партнерстві з компанією Вектор-ВС встановлена в Києві на АЗК Glusco, вул. Романа Шухевича, 9. Знайти її можна на карті в мобільному додатку мережі.

Як і інші швидкісні станції мережі YASNO E-mobility, партнерське обладнання має потужність 50 кВт DC + 43 кВт АС, що дозволяє заряджати два електромобілі одночасно. Зарядна станція Ingeteam дає можливість одночасної зарядки змінним і постійним струмом з функцією динамічного керування потужністю між обома портами.

Надійність іспанської зарядки Ingeteam підтверджена європейськими сертифікатами безпеки. Після врегулювання усіх технічних і юридичних питань станція стала частиною мережі YASNO E-mobility.

YASNO взяв на себе повне управління партнерською зарядкою: ведення всієї операційної діяльності, надання послуг контакт-центру, ведення статистики, проведення платежів.

«Зарядна інфраструктура в Україні розвивається динамічно, але не вистачає саме швидких зарядних станцій, здатних зарядити електромобіль за 15-20 хвилин. Ми прагнемо розвивати, в першу чергу, цей напрямок, в тому числі і в партнерстві. На Троєщині в ТРЦ Район уже два роки працює і користується популярністю власна станція YASNO E-mobility 50 кВт. Партнерська станція дасть автомобілістам додаткову можливість вибору, де заряджатися. До нашої мережі, аналогічним чином, можуть приєднатися і пристрої потужністю 4,6-22 кВт. Головна умова – сертифіковане обладнання і установка в зручному місці, де є доступ для інших користувачів», – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та електромобільності YASNO протягом двох років інвестував понад 30 млн грн. у власну мережу з 23 швидких зарядних станцій потужністю 50 кВт. Станції розташовані в Києві та на автошляхах до Одеси, Львова та Полтави.

Клієнти можуть придбати в YASNO власні зарядні пристрої для електромобіля для використання вдома, на роботі або для отримання додаткового доходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Land Rover випустить “дешевий” Defender за 28 тисяч євро

Tesla врятує Honda від мільярдного штрафу за невиконання норм викидів