in

В Києві запрацювала перша партнерська швидкісна зарядна станція YASNO E-mobility

В Києві запрацювала перша партнерська швидкісна зарядна станція YASNO E-mobility

YASNO E-mobility продовжує розвивати інфраструктуру зарядних станцій для електромобілів.

Нова швидкісна зарядна станція в партнерстві з компанією Вектор-ВС встановлена в Києві на АЗК Glusco, вул. Романа Шухевича, 9. Знайти її можна на карті в мобільному додатку мережі.

Як і інші швидкісні станції мережі YASNO E-mobility, партнерське обладнання має потужність 50 кВт DC + 43 кВт АС, що дозволяє заряджати два електромобілі одночасно. Зарядна станція Ingeteam дає можливість одночасної зарядки змінним і постійним струмом з функцією динамічного керування потужністю між обома портами.

Надійність іспанської зарядки Ingeteam підтверджена європейськими сертифікатами безпеки. Після врегулювання усіх технічних і юридичних питань станція стала частиною мережі YASNO E-mobility.

YASNO взяв на себе повне управління партнерською зарядкою: ведення всієї операційної діяльності, надання послуг контакт-центру, ведення статистики, проведення платежів.

«Зарядна інфраструктура в Україні розвивається динамічно, але не вистачає саме швидких зарядних станцій, здатних зарядити електромобіль за 15-20 хвилин. Ми прагнемо розвивати, в першу чергу, цей напрямок, в тому числі і в партнерстві. На Троєщині в ТРЦ Район уже два роки працює і користується популярністю власна станція YASNO E-mobility 50 кВт. Партнерська станція дасть автомобілістам додаткову можливість вибору, де заряджатися. До нашої мережі, аналогічним чином, можуть приєднатися і пристрої потужністю 4,6-22 кВт. Головна умова – сертифіковане обладнання і установка в зручному місці, де є доступ для інших користувачів», – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та електромобільності YASNO протягом двох років інвестував понад 30 млн грн. у власну мережу з 23 швидких зарядних станцій потужністю 50 кВт. Станції розташовані в Києві та на автошляхах до Одеси, Львова та Полтави.

Клієнти можуть придбати в YASNO власні зарядні пристрої для електромобіля для використання вдома, на роботі або для отримання додаткового доходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
В Києві запрацювала перша партнерська швидкісна зарядна станція YASNO E-mobility
Land Rover випустить "дешевий" Defender за 28 тисяч євро

Land Rover випустить “дешевий” Defender за 28 тисяч євро

Tesla врятує Honda від мільярдного штрафу за невиконання норм викидів

Tesla врятує Honda від мільярдного штрафу за невиконання норм викидів