in

Yasno E-mobility: Що трапилось з мережею швидких електрозаправок STRUM від ДТЕК

Ще наприкінці жовтня власники електромобілів та активні користувачі зарядних станцій STRUM від ДТЕК помітили, що додаток для смартфонів, за допомогою якого можна було заряджатися від електрозаправок мережі, кардинально оновився.

Минув лише тиждень, і все стало зрозуміло і “Yasno” – ДТЕК оновив мобільний додаток STRUM в рамках масштабного ребрендингу. Відтепер мережа зарядних станцій змінила назву зі STRUM на Yasno E-mobility. А комплекс послуг для населення від самої енергетичної компанії буде надаватися під загальним брендом Yasno.

“Друзі, відтепер ми мережа зарядних станцій – Yasno E-mobility! Протягом декількох днів всі локації перефарбуються в нові кольори, але сервіс, якість обладнання, безпека – все, як і раніше, буде на високому рівні”, – написав у себе в Facebook керівник проекту STRUM/Yasno E-mobility Ігор Ковальов.

Як стало відомо AUTOGEEK, власникам карток доступу до зарядних станцій STRUM не доведеться міняти їх на нові – вони, як і раніше, будуть працювати і надалі.

Що нового? Новою послугою Yasno E-mobility стане обладнання зарядок для будинків та корпоративних клієнтів.

Наразі ж маємо таку ситуацію.

Розташування. Зарядні станції мережі YASNO E-mobility розташовані у великих містах та на основних автомагістралях. Це надійні та найшвидші (до 50 кВтгод) в країні станції, які здатні зарядити будь-який електромобіль.

Тарифікація. Вартість зарядки завжди є прогнозованою незалежно від тривалості заряджання. В Yasno немає прихованих платежів, абонентських плат та будь-якої комісії під час поповнення. При поповненні на баланс клієнта зараховуються кіловат-години виходячи з вартості 9 грн за 1 кВт⋅год. При заряджанні на швидкісних портах з балансу знімається 1 кВт⋅год (9 грн), при заряджанні на порті змінного струму Type 2 з балансу знімається 0,5 кВт⋅год (4,5 грн).

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK вже повідомляв, що станції зарядки електромобілів STRUM запрацювали на трасі Київ-Полтава: карта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перша НП з електробусом в Одесі: зупинився посеред ночі разом із пасажирами

Зарядні станції на АЗС КЛО оновили програмне забезпечення: що змінилось для клієнтів