in

YASNO E-mobility встановили дві зарядні станції біля прикордонних пунктів у Львівській і Закарпатській областях

Відтепер власники електромобілів можуть скористатись новими зарядними станціями, які встановлені біля прикордонних пунктів «Краківець» у Львівській області та «Чоп» (Тиса) у Закарпатській.

Таке розташування дозволить власникам електротранспорту більш комфортно планувати повернення до України або подорожувати до країн ЄС.

Адреси нових зарядних станцій YASNO E-mobility:

  • Львівська обл., Яворівський р-н., с/рада Краковецька, автодорога Львів-Краковець, 65 км 
  • Закарпатська обл., Ужгородський р-н., с. Соломоново, вул. Європейська, буд. 7  

Зарядні станції мають потужність 50 кВт, що дозволяє заряджати батарею електроавтомобіля до 80% за 30 хвилин. Станція здатна забезпечити зарядку через порти 50 кВт постійного та 22 кВт змінного струму. 

Знайти зарядку на мапі, а також розрахуватися за послугу можна в мобільному застосунку YASNO E-mobility. З його допомогою можна також дізнатися, чи зайнята зарядка у даний час та які діють умови паркування біля неї, переглянути історію зарядних сесій та запустити процес заряджання, навіть не знаходячись біля станції.  

«Враховуючи активний рух автотранспорту на даних напрямках ми встановили дві нові зарядні станції. Таке розташування зручне для електроавтомобілістів, котрі повертаються в Україну, а також тих, хто планує поїздки до країн ЄС, наприклад, для купівлі нових електроавтомобілів. Ми пропонуємо клієнтам вигідні тарифи, зручний мобільний додаток, цілодобову підтримку контакт-центру, а також не зупиняємось і продовжуємо розвивати нашу мережу, збільшуючи кількість швидкісних зарядних станцій в Україні», – сказав Сергій Коваленко, генеральний директор YASNO.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Кіровоградські рятівники пересіли на бюджетний китайський електромобіль: опубліковані фото

Новий флагманський кросовер Mazda CX-60 зʼявиться в Україні з “мʼяким гібридом”: комплектації і ціни