in

На прохання клієнтів-електроавтомобілістів: YASNO встановили зарядну станцію біля Умані

Напрямок «Київ-Одеса» залишається одним з найпопулярніших по Україні. Ще до війни клієнти звертались до YASNO з проханням підсилити даний напрямок і встановити додаткову зарядну станцію і саме зараз це вдалось реалізувати. Розповідаємо детальніше.

Територією Уманського району пролягають дві автомагістралі державного значення: Київ – Одеса та Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка. Тому завжди наявний активний трафік. Раніше на напрямку «Київ-Одеса» було встановлено три зарядні станції YASNO E-mobility. Щоб зробити подорожі на електромобілі більш зручними на даному напрямку було встановлено ще одну швидку зарядну станцію. 

Нова зарядна станція розташована за адресою:  Черкаська обл., Уманський р-н, с/рада Дмитрушківська, автодорога Київ-Одеса, 200 км+850м. Це вже 16 станція встановлена на АЗС Shell. Станція здатна забезпечити одночасну зарядку двох електромобілів через порти 50 кВт постійного та 22 кВт змінного струму.

Знайти зарядку на мапі, а також розрахуватися за послугу можна в мобільному застосунку YASNO E-mobility. Також через додаток можна дізнатись, чи зайнята зарядка у даний час та які діють умови паркування біля неї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дизельний та електричний: стали відомі українські ціни на новий DS 3

Літаючий автомобіль Geely Aerofugia AE200 успішно завершив випробування