in ,

Зарядні станції на АЗС КЛО оновили програмне забезпечення: що змінилось для клієнтів

В мережі АЗС KLO запрацювало нове програмне рішення для електромобілей CHARGEX, що дозволяє зменшити час зарядки. Воно використовує новітню програмну платформу від Google – Flutter, а сам додаток потребує меньше ресурсів смартфону.

Він демонструє найближчі станції зарядки KLO, їхній статус, доступні порти та ціни в режимі реального часу, а фільтри дозволяють відображати тільки ті станції, які необхідні саме вам. Реєстрація проста, а розпочати зарядку чи оплатити послугу можна одним кліком.

Push-повідомлення проінформують про початок і закінчення процесу зарядки чи про зарахування коштів. Клієнтам не доведеться щоразу вносити банківську картку для оплати – достатньо додати її до гаманцю один раз.

Додаток веде повну статистику локацій та вартості зарядок.

Як дізнався AUTOGEEK в компанії КЛО, по суті, змінилося тільки програмне забезпечення, яке стало кращим та більш зручним для клієнтів.

“Наразі власником і оператором наявних 8 зарядних станцій для електромобілів є і залишається мережа АЗС КЛО. Найближчим часом в планах компанії встановити ще 6 зарядних станцій потужністю до 22 кВт”, – уточнили в КЛО у коментарі для AUTOGEEK.

Як пояснив нам CEO Charge Group Юрій Дмитришен, компанія якого займалася написанням програмного забезпечення, по суті, ми тепер маємо справу з абсолютно новою оболочкою.

“Мобільний додаток, як і бекенд, переписано з нуля, і тепер він більше схожий на гру – чим більше заряджається клієнт, тим більше опцій йому відкривається. Але в базі всі отримують все, що вже є у будь-якого оператора на українському ринку (пуш-повідомлення, пошук найближчих станцій, фільтри та інше)”, – розповів Юрій Дмитришен.

Головною фішкою додатку, яка буде доступною майже одразу після запуску, автори називають можливість поповнення рахунку для заряджання електромобіля від 1 гривні. Ніяких депозитів та мінімальних балансів.

Додаток доступний в AppStore та GooglePlay
https://itunes.apple.com/us/app/chargex/id1464414292#?platform=iphone
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.chargex.mobile

Нагадаємо, як вже раніше повідомляв AUTOGEEK, мережа АЗК KLO встановила електрозаправки у передмісті Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Yasno E-mobility: Що трапилось з мережею швидких електрозаправок STRUM від ДТЕК

Бали за кіловати: мережа електрозаправок ТОКА стала партнером програми лояльності Fishka