in ,

Бали за кіловати: мережа електрозаправок ТОКА стала партнером програми лояльності Fishka

Національна мережа публічних зарядних комплексів для електромобілів ТОКА з листопада стала новим учасником мультипартнерської програми лояльності Fishka, що об’єднує понад 4,5 млн клієнтів по всій Україні. ТОКА – перша українська електромобільна мережа, яка приєдналася до цієї популярної програми винагород. 

Відтепер клієнти мережі отримали можливість накопичувати і списувати бали Fishka при зарядці своїх електромобілів на зарядних станціях ТОКА – для цього варто додати картку Fishka до профілю в додатку ТОКА.

Як це працює?

Можна накопичувати бали Fishka при кожній зарядці свого електромобіля! Тільки заряджаючись на станціях мережі ТОКА ви гарантовано повертаєте 2% витрачених коштів у вигляді балів, що надходять на картку Fishka! Жодна гривня не пропаде: ви зможете використати ці бали з максимальною користю – витративши їх на реальні знижки, поповнення рахунку і сертифікати, цінні винагороди з каталогу програми Fishka, що вже об’єднує понад 20 партнерів. 

Можна розраховуватися балами програми Fishka за зарядку свого електрокара! Відтепер накопичені бали Fishka можна використати для поповнення балансу в мобільному додатку ТОКА. Ви можете списувати бали в сумі, кратній 50.

З повним списком партнерів програми лояльності Fishka можна ознайомитися на сайті: myfishka.com. В особистому кабінеті на цьому ж сайті кожен користувач зможе перевірити стан балансу бонусів по картці Fishka. 

Для того, щоб стати клієнтом мережі ТОКА та найвигідніше заряджати свій електромобіль з додатковими можливостями від програми винагород Fishka, варто завантажити мобільний додаток TOKA NETWORK з Google Play і App Store: 

⚡🚘 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tokamobile.TokaApp

⚡🚘 App Store: https://itunes.apple.com/ua/app/toka-network/id1320781993

З цим додатком набагато легше знайти найближчу вільну станцію мережі, що значно зекономить час та дозволить знайти найкоротший маршрут до неї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Зарядні станції на АЗС КЛО оновили програмне забезпечення: що змінилось для клієнтів

До 300 км на одному заряді: Peugeot представили електричну версію фургону e-EXPERT