in

Tesla таємно випробовує оновлені електромобілі Model 3

A logo of Tesla Motors on an electric car model is seen outside a showroom in New York June 28, 2010. REUTERS/Shannon Stapleton/Files

Запуск оновлених електромобілів Tesla Model 3 у Північній Америці може відбутись найближчим часом, оскільки стало відомо, що американський автовиробник потайки випробовує Tesla Model 3, виготовлену на заводі у Фрімонті, що в США.

Наразі оновлений електромобіль виготовляється лише на Gigafactory Shanghai і доступний покупцям у деяких країнах на ринках Європи та Азії.

Раніше очікувалось, що Tesla дочекається нового року, щоб запустити оновлену Model 3 у виробництво в США. У Tesla підтвердили, що всі варіанти Model 3, крім Model 3 Performance, втратили доступ до податкового кредиту від уряду США.

Останніми місяцями в США було помічено тестування Model 3 Highlands, але вони мали китайські логотипи, що викликало збентеження, оскільки сумнівно, що Tesla привезе в США електромобілі китайського виробництва.

Але тепер схоже, що Tesla може використовувати китайські позначення для маскування. Один з користувачів соціальної мережі Reddit помітив тестовий автомобіль Tesla у Фремонті та підійшов достатньо близько, щоб перевірити VIN-код, який показує, що автомобіль був виготовлений на заводі Tesla у Фремонті.

Як і раніше, автовиробник тримає дати запуску оновлених електромобілів у секреті, щоб таким чином не впливати на продажі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Tesla Cybertruck потрапив у свою першу аварію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Процес виробництва електричного кросовера BMW iX2 показали на відео

Відео дня: електромобіль Xiaomi SU7 продемонстрував роботу автопілота в багаторівневому гаражі