in

Потрапила в ДТП і згоріла: американка подала до суду на Tesla через несправну Model 3

Американка подала позов до суду на Tesla через те, що її електромобіль нібито бу несправний, і саме через це втрапив у ДТП і спалахнув, що стало причиною смерті її чоловіка.

За її словами, машина вийшла з ладу, поки її чоловік був за кермом, через що він врізався у дерево. Водій після аварії, ймовірно, не зміг вибратись після ДТП і загинув через стрімке розповсюдження вогню.

У документі, поданому до окружного суду, сказано, що транспортний засіб, який був несправним, зіткнувся з деревом, вдарившись об нього задніми дверима з боку водія. При ударі досліджуваний транспортний засіб негайно спалахнув, вибухнув і охопив весь транспортний засіб полум’ям.

Як саме Tesla вийшла з ладу, і що конкретно призвело до аварії, не уточнюється. Далі стверджується, що власник пережив початковий удар, але не зміг вийти, але знову ж таки не уточнюється, чому він не зміг втекти і чому машина несправна. Незважаючи на це, у позові проти Tesla фігурують три пункти звинувачення, включаючи сувору відповідальність та недбалість.

Третій пункт звинувачення – це порушення гарантії, оскільки в позові знову стверджується, що Tesla продала автомобіль у несправному і навіть аварійному стані. Фотографії з позову дійсно показують, що Tesla Model 3 в результаті ДТП та пожежі перетворилась на купу понівечених запчастин. Але чи справді є вина Tesla у цій аварії? Крапку у справі повинен поставити суд.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Китаї розпочалося пробне виробництво оновленої моделі електромобіля Tesla Model 3 Highland.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Заправляйтеся, заощаджуючи: в мережі АЗК UPG триває національна акція

Дозволить водіям читати книги: Polestar 4 отримає нову систему автономного керування