in

Відео дня: шестиколісному пікапу Ram TRX вдалося перестрибнути електромобіль Tesla Model S

Автори YouTube-каналів Triple F Collection та Lovecars об’єдналися для ризикованого трюку – стрибка на шестиколісному пікапі Ram TRX. У травні минулого року команда Triple F Collection вже намагалася це зробити, але зазнала невдачі.

Того разу від удару об землю передня поперечина стягнула раму, в яку потрапили конденсатор і радіатор, повністю відірвавши ліву частину передньої осі. Усунення наслідків невдалого «польоту» коштувало 20 тисяч доларів.

Готуючись до нового стрибка, команда переглянула умови. Зокрема, збільшила висоту й відстань між насипами та подовжила секцію для приземлення. Стрибок був не просто вдалим, а тріумфальним. Ram TRX легко перестрибнув через Tesla Model S та успішно приземлився. При цьому вражені були всі учасники зйомки, включаючи ведучих Lovecars Пола Вудмана та Тіффа Ніделла.

Головний персонаж цього відео – шестиколісний Ram TRX під назвою Warlord – побудований у липні 2021 року компанією Apocalypse Manufacturing із Флориди. Окрім додаткової осі від серійної моделі він відрізняється посиленою сталевою рамою та 18,0-дюймовими колісними дисками з 37,0-дюймовими позашляховими шинами.

Під капотом залишився стандартний 6,2-літровий наддувний V8, що генерує 702 к.с. та 881 Нм крутного моменту. Ця потужність відправляється на всі шість коліс через 8-ступінчасту автоматичну коробку передач. Коштує такий пікап 250 000 доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, водійка Tesla переїхала зарядну станцію і поволокла її перед електромобілем.

За матеріалами: Motor1

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Заряджається на 400 км за 10 хвилин: CATL представили надшвидкісну батарею

Курйоз дня: безпілотний електромобіль Chevrolet Bolt EV застряг у свіжому бетоні в Сан-Франциско