in

Відео дня: електромобіль Tesla Model 3 спалахнув під час руху

У Техасі зареєстровано черговий випадок спалаху електромобіля Tesla. Цього разу пожежа виникла у салоні седана Model 3, за 10 хвилин після того як він залишив станцію технічного обслуговування, де йому замінили передній бампер, датчики та захист днища.

Зі слів власника електромобіля Алі Хасана, виїхавши на шосе, він помітив дим із-під переднього пасажирського сидіння. А після того, як він зупинив автомобіль (приблизно через 800 метрів), у салоні спалахнула пожежа. Пожежники, які прибули на місце події, змогли погасити вогонь, але до цього моменту салон седана повністю вигорів. Як видно на відео, у автомобіля спалахнув дах. Вікна, ймовірно, вибили самі пожежники. Причина займання встановлюється, але, зі слів власника, вона не в акумуляторі. Хоча ця версія розглядалася першою.

Ця пожежа поставила жирну крапку в долі цієї Tesla Model 3. Це вже третій нещасний випадок на рахунку автомобіля. У 2021 році він потрапив у ДТП, в якому серйозно постраждала передня частина кузова. У серпні 2022 року седан став жертвою повені, внаслідок якої пошкодив днище та втратив задній бампер і колісні ковпаки.

На думку власника, причиною пожежі міг бути неякісний ремонт, зокрема датчики, встановлені з боку переднього пасажира, але поки що це не доведено. У будь-якому випадку відновити автомобіль вже не вдасться. Його відправлено на утилізацію.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілі Tesla обладнають двонаправленою зарядкою.

За матеріалами: Сarscoops

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Toyota наполягає на відсутності перспектив у електромобілів: замість них будуть водневі авто

“Міцний баран”: в Казахстані презентували перший національний електромобіль Qoshcar GT Vision 1