in

Жахливе відео: на стоянці у Франкфурті активісти навмисно спалили 10 електромобілів Tesla Model Y

Одна з німецьких груп, які виступають за глобальну справедливість, взяла на себе відповідальність за підпал електромобілів Tesla Model Y на паркінку у Франкфурті. В анонімному листі на платформі Indymedia автори називають Tesla «одним із найвідоміших своїх ворогів».

У тому ж листі активісти звинуватили учасників виставки IAA Mobility у Мюнхені в тому, що поки вони демонструють свої досягнення «засоби до існування багатьох знищуються» через пожежі, які спалахнули в Португалії та на острові Мауї, а також через повені у Словенії та Австрії.

Як повідомив InsideEV’s з посиланням на місцеві ЗМІ, інформація про пожежу на парковці в районі Фехенхайм у Франкфурті надійшла минулого вівторка близько 3:20 ранку. Загасити вогонь пожежним підрозділам, які прибули на місце, вдалося трохи більше ніж за годину. В результаті 10 автомобілів згоріли повністю, ще 5 отримали пошкодження. Загальна сума збитків склала 500 тисяч євро. За фактом підпалу ведеться розслідування.

Ця ж група вважається відповідальною за акт у Берліні. На знак протесту проти компанії Porsche активісти проткнули шини у 51 автомобілі виробника.

Як раніше повідомляв Autogeek, Ілон Маск промовився про два нові автомобілі в новій книзі.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потужний конкурент Tesla: Siemens презентувала новітню бездротову зарядку для електромобілів

Tesla суттєво скоротить витрати на виробництво: розкрито деталі секретного плану