in

Tesla оголосила “війну” водіям, які навчилися обманювати автопілот: чим погрожують в компанії

Компанія шукає варіанти змусити власників своїх електромобілів тримати руки на кермі.

Компанія Tesla вимагає, щоб під час використання системи автоматичного управління Full Self-Driving (FSD), яка позиціонується як повний автопілот, водії тримали руки на кермі. Але деякі вдаються до хитрощів – делегують цей обов’язок пристрою під назвою «пристрій ураження». Встановлений на рульовому колесі, він імітує тиск рук.

Справа в тому, що у автомобілів Tesla немає функції виявлення рук на кермі. Програмне забезпечення компанії здатне виявити тільки прикладені до нього зусилля. Саме тому виробнику доводиться постійно нагадувати своїм клієнтам про необхідність при використанні автопілоту не полишати кермо.

Як повідомляє видання Electrek, один із таких гаджетів виглядає як кріплення для мобільного телефону. Але насправді це й є той самий хитрий пристрій, якому легковажні водії довірять свої життя.

Національному управлінню безпекою руху на трасах (NHTSA) США довелося втрутитися в ситуацію та заборонити шахрайські пристрої. Сама ж Tesla намагається вирішити проблему за допомогою програмного забезпечення.

Зокрема компанія Teslascope, яка копається в оновленнях програмного забезпечення Tesla, знайшла дещо цікаве у останньому бета-оновленні FSD. Після його випуску Tesla може виявляти шахрайські пристрої й у такому разі змушувати водіїв відключати автопілот.

Особливо це важливо у світлі того, що бета-версія Full Self-Driving стає доступною всім, хто придбав пакет FSD у Північній Америці. Крім того, для контролю водіїв компанія все частіше використовує салонну камеру, яка надсилає водію попередження, якщо його погляд не спрямований на дорогу.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Tesla наїхав на перешкоду і вигорів вщент.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Ford Mustang Mach-E виключили зі списку рекомендованих Consumer Reports: в компанії відреагували

Continental розробили нову гальмівну систему для електромобілів, яка збільшить запас ходу