in

Дозволить водіям читати книги: Polestar 4 отримає нову систему автономного керування

Новий електромобіль Polestar 4 стане першою машиною компанії, яка запропонує своїм клієнтам Mobileye Chaffeur – частково автономну технологію, яка дозволить водіям відводити погляд від дороги на шосе.

Ця технологія стане можливою завдяки впровадженню алгоритму Mobileye та технології частково автономного водіння. Поки що точна дата презентації нової системи тримається у секреті, але офіційно відомо, що система напівавтономного керування дебютує на електромобілі Polestar 4.

Polestar 4 вже можна замовити у Китаї, але відомо, що електромобіль не отримає нову технологію одразу ж. Chauffeur обіцяє стати системою автономного водіння для трас. При його роботі воді. Не потрібно буде тримати руки на кермі та дивитись на дорогу. Поки не відомо, до якого рівня можна буде віднести нову систему від Polestar.

“Співпраця з Mobileye може значно наблизити інновації до нашого електричного кросовера Polestar 4. Ми знаємо, що самостійно керувати автомобілем не завжди весело та захоплююче, але ця технологія допоможе клієнтам увімкнути автономне водіння, коли вони захочуть, і зробити всі майбутні подорожі приємними”, – сказав Томас Інгенлат, генеральний директор Polestar.

Очікується, що перші поставки Polestar 4 2024 року в Китай почнуться у грудні 2023 року. Глобальні продажі новинки розпочнуться вже наступного року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Polestar представили одразу дві нові моделі електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Потрапила в ДТП і згоріла: американка подала до суду на Tesla через несправну Model 3

Citroen представив ефектний “золотий” Ami: як його будуть використовувати