in

Tesla відкликає майже 200 000 електромобілів через збій електроніки: у чому проблема

Tesla відкликає майже 200 000 електромобілів Model S, Model X і Model Y 2023 року випуску через програмну проблему, яка перешкоджає відображенню картинки камери заднього виду під час руху заднім ходом.

Виробник електромобілів почав отримувати звіти про проблему 26 грудня 2023 року. Вважається, що проблема виникла через бездротове оновлення наприкінці грудня, що призвело до нестабільності програмного забезпечення. Це вплинуло на авто, оснащені версією Full-Self Driving (FSD) 4.0 і з випуском програмного забезпечення від 2023.44.30 до 2023.44.30.6 або 2023.44.100.

Повідомляється, що ваду програмного забезпечення було виправлено 28 грудня 2023 року. Tesla надіслала оновлення невеликій групі транспортних засобів, які постраждали, щоб вирішити проблему. Пізніше 3 січня його було розширено на всі зазначені транспортні засоби. При цьому компанії не відомо про жодні інциденти, пов’язані з цією проблемою.

Tesla порадила власникам, які все ще мають некоректно працюючу камеру, під час руху заднім ходом використовувати дзеркала. Компанія офіційно повідомила свої магазини та сервісні центри про відклик 24 січня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, оновлений електромобіль Tesla Model 3 офіційно представили у США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вірять у Байдена: у США зросла кількість дилерів, що виступають проти розвитку ринку електромобілів

Екологічні норми не працюють: країнам ЄС не вдається зменшити викиди автомобілів у повітря