in

Опубліковано відео роботи нової версії автопілота від Tesla

Один із тестувальників нової бета-версії фірмового автопілота від Tesla під назвою FSD (Full Self-Driving) V12.1 завантажив відео системи в дії, і, судячи з того, що ми бачимо, нова система, керована штучним інтелектом, працює безперебійно, хоча й з деякими застереженнями.

На відео показано, як Tesla робить коротку поїздку навколо заводу Tesla. Електромобіль плавно прискорювався та зберігав близькість до автомобілів попереду. Він змінював смуги руху повільно, але впевнено.

Хоча витік відео демонструє ознаки покращення алгоритмів роботи автопілота, вони все ще не ідеальні. Електромобілю знадобилося багато часу, щоб виїхати на вулицю зі стоянки, і водій натиснув на педаль газу, щоб він рушив.

У електромобіля також була проблема з лежачими поліцейськими, адже перед ними машина навіть не намагалась пригальмовувати і долала перешкоди на швидкості майже у 30 км/год.

У порівнянні з попередніми версіями, FSD V12.1 використовує операційну систему на основі нейронної мережі замість видалених 300 000 рядків коду. Нова операційна система використовує штучний інтелект для визначення та розуміння складних дорожніх ситуацій. Серійна версія програмного забезпечення FSD V12.1 буде випущена у середині січня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Tesla Cybertruck потрапив у свою першу аварію.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ремонт Polestar 2 після легкого ДТП з оленем оцінили у $21 000: чому так дорого

З силовою установкою від Tesla: кабріолет Mercedes-Benz G-Class перетворили на електромобіль