in

Tesla відкладає важливе оновлення автопілота: у чому причина

Американський автовиробник відкладає важливе оновлення програмного забезпечення Full Self-Driving (FSD) v12, яке має стати важливим кроком у програмі автовиробника, оскільки йому потрібно провести більше випробувань за межами доріг штату Каліфорнія.

Протягом останніх кількох місяців Маск казав, що Tesla готувалася запустити оновлення FSD v12 у грудні, але тепер, схоже, оновлення було відкладено.

Очікується, що оновлення програмного забезпечення Tesla представить те, що Маск називає “наскрізними нейронними мережами”. Найбільша відмінність від попередніх оновлень полягає в тому, що керування транспортним засобом тепер на себе беруть нейронні мережі, а не програмісти. Це означає, що поведінка автомобіля також буде керуватися штучним інтелектом, а не лише системою камер та датчиків.

Передбачалося, що важливе оновлення буде передано у випробувальний автопарк на початку цього місяця, але минулого вечора Маска запитали про нього на і він сказав, що нові алгоритми потребують додаткового тестування. Бета-тестери FSD стурбовані тим, що система неефективно показує себе в регіонах, де випадає сніг.

Попри зміну алгоритмів роботи, Tesla все ще вимагатиме від водіїв при їзді навіть у режимі FSD тримати руки на кермі та бути готовими взяти керування в будь-який час. Автовиробник також зазначає, що він не несе відповідальності за аварії у режимі автопілоту.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla запропонувала для пікапа Cybertruck додаткову батарею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З технологіями Volkswagen: JAC показав перший електромобіль з іонно-натрієвими батареями

Замість електромобілів: Ford планує сфокусуватись на виробництві та продажах гібридів