in

Перетворить Cybertruck на човен: Tesla готує незвичний набір “водних” аксесуарів

Ілон Маск підтвердив, що Tesla планує запропонувати за доплату “пакет модифікацій”, який перетворить новий електричний пікап Cybertruck на човен, який буде здатний пропливати, принаймні, 100 метрів по воді.

Раніше Маск уже заявляв про те, що нові електромобілі Tesla “зможуть плавати і на деякий час слугувати човном”. Ці заяви ніколи не сприймались надто серйозно, оскільки гарантія Tesla говорить зовсім інше, та прямо забороняє форсувати броди на електромобілях.

Минулого року Маск заявив, що Tesla Cybertruck буде “досить водонепроникним”, щоб “певний час слугувати човном і перетинати річки”.

Генеральний директор додав, що мета полягає в тому, щоб Cybertruck міг перетинати воду між Starbase SpaceX і островом Саут-Падре в Техасі, що становить близько 360 метрів. Також нещодавно стало відомо, що позашляховий режим Cybertruck також має режим “Wade Mode”, який створює тиск на акумуляторну батарею для її герметизації.

Коментуючи заяву Ларса Мораві, віце-президента з інженерних питань Tesla, про те, як власники Cybertruck підключають електричний підвісний мотор до задньої частини пікапа, щоб рухатись по воді, Маск додав, що Tesla планує продати пакет, який перетворить Cybertruck на човен.

“Ми збираємося запропонувати пакет опцій, який дозволить Cybertruck долати щонайменше 100 метрів води, як човен. Здебільшого для цього потрібно лише оновити ущільнювачі дверей салону”, – зазначив Маск.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla запропонувала для пікапа Cybertruck додаткову батарею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Тест-драйв MG Marvel R: електромобіль не лише для супергероїв

Щоб зекономити та збільшити асортимент електромобілів: Volkswagen скоротить час розробки нових машин до трьох років