in

Власники Tesla Cybertruck жаліються на рекордну кількість помилок в електроніці: що ламається найчастіше

Власники Tesla Cybertruck жаліються, що електричні пікапи дуже часто “дарують” неприємні сюрпризи у вигляді помилок у роботі електроніці, які з’являються навіть через кілька днів володіння.

Наприклад, нещодавно користувач із ім’ям Карлос Томас поскаржився на появу 25 критичних помилок протягом двох днів. Він опублікував фотографії своєї інформаційно-розважальної системи, на яких показано довгий список попереджень, що стосуються всього: від системи високої напруги до рульового керування.

Інший користувач пожалівся на “відмову резервування системи”. Електромобіль попередив водія про те, що машина не готова до руху, адже “транспортний засіб може раптово втратити електричну потужність, рульове управління та гальма, і він може бути нездатним увімкніть стоянкове гальмо”.

Зазначається, що навіть коли помилки виникають під час стоянки авто, це не є гарантією безпеки у русі. Один з користувачів форуму власників електричних пікапів опублікував фотографію свого екрана інформаційно-розважальної системи з кількома попередженнями про те, що адаптивний круїз-контроль, контроль тяги, система утримання в смузі руху та інші функції були вимкнені через помилку.

За спостереженнями власників, найчастіше помилки у електричному пікапі пов’язані з роботою мультимедійної системи, камер зовнішнього вигляду та роботи електронних асистентів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричний пікап Tesla Cybertruck вперше занурили у воду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Цінові війни електромобілів виходять на новий рівень: виробники батарей знижують вартість акумуляторів

Швидша зарядка та штучний інтелект: електромобіль Volkswagen ID.4 суттєво оновили