in

Близько сотні пікапів на одному фото: Tesla нарощує виробництво електромобілів Cybertruck

Схоже, що Tesla значно нарощує виробництво електричних пікапів Cybertruck, оскільки все частіше нові власники отримують раніше замовлені машини, до того ж великий парк готових електромобілів був помічений на Gigafactory у Техасі.

Tesla почала виробництво новинки наприкінці минулого року, і розчаровано відмовилася розкрити інформацію про поставки в четвертому кварталі, не бажаючи називати очевидно скромну цифру. Один із найкращих способів моніторингу виробничих потужностей Cybertruck – це обліт безпілотниками заводу GIgafactory. Джо Тегтмайер пролетів над заводом і помітив рекордну кількість Cybertruck на парковках.

Раніше у Tesla зазначали, що планують збільшити випуск електричних пікапів Cybertruck до 250 000 штук на рік приблизно через 18 місяців після запуску моделі, тобто в середині 2025 року.

Наразі Tesla поставляє лише версію Cybertruck AWD Foundation, яка коштує близько 100 000 доларів. Очікується, що найближчими місяцями автовиробник також поставить CyberBeast – найпотужнішу версію пікапа, яку оцінили у 120 000 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Tesla Cybertruck масово починають ржавіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електричний пікап Tesla Cybertruck вперше занурили у воду

ZEEKR готує оновлення свого флагманського електромобіля: покажуть вже за кілька днів