in

Бояться дощів та комах: електромобілі Tesla Cybertruck масово починають ржавіти

Електромобілі Tesla Cybertruck нещодавно тільки почали сходити з конвеєра, але власники вже скаржаться на надзвичайно погану корозостійкість. Вони кажуть, що їх блискучі електромобілі швидко втрачають блиск, оскільки на кузовах із нержавіючої сталі почали утворюватися плями іржі.

Вперше цю проблему порушили користувачі форуму cybertruckownersclub.com. Користувач під іменем Raxar створив тему, у якій скаржиться, що невдовзі після того, як він забрав свою нову Tesla та лише через два дні дощу, на поверхні їхньої вантажівки почали утворюватися маленькі плями іржі.

“Я взяв його в Дубліні, Каліфорнія. Вчора йшов проливний дощ, я відвіз його до Сакраменто, і на кузові вже помітні крихітні помаранчеві цятки і кілька плям від води”,  – написав він.

Користувачі форуму припустили, що плями – це не іржа, а пилок, чи рейкова стружка від залізничних колі. Але користувач vertigo3pc з часом також написав, що отримав свій Cybertruck 1 лютого і помітив, що на його кузові утворилася схожа помаранчева іржа.

Цікаво, що посібник користувача Tesla Cybertruck попереджає водіїв про те, що панелі кузова з нержавіючої сталі за певних обставин можуть піддаватися корозії. Щоб запобігти пошкодженням, рекомендується “негайно” видаляти з кузова такі речовини, як жир, олія, пташиний послід, деревна смола, мертві комахи, смола, дорожня сіль тощо. Крім того, в ньому зазначено, що власники не повинні чекати, поки Cybertruck відправиться на мийку кузова, а видаляти шкідливі елементи одразу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Все ближче до України: Stellantis розпочне виробництво електродвигунів в Угорщині

Можуть загорітись на зарядці: електромобілі Jaguar I-Pace вдруге відкликають через несправність батареї