in

Tesla Cybertruck дуже важко вивести на ринок Китаю: Маск назвав основну проблему

Tesla зіткнулась з серйозними з труднощами щодо сертифікації електричного пікапа Cybertruck для використання новинки на дорогах Китаю.

Ілон Маск назвав процес легалізації Cybertruck у Китаї “дуже складним” у відповідь на пост одного з користувачів соцмережі X, який поділився чутками про те, що автовиробник демонструватиме новий електричний пікап у своїх магазинах у Китаї.

Зазначається, що унікальний дизайн Cybertruck власне і може стати проблемою для його продажу на китайському ринку. Хоч Маск і не розкрив усіх подробиць стосовно труднощів із легалізацією Cybertruck у Китаї, він визнав, що саме правила безпеки пішоходів можуть ускладнити пікапу сертифікацію.

Навіть американські експерти з безпеки, серед яких і Адріан Лунд, колишній президент Страхового інституту безпеки на дорогах, стурбовані ризиками, які несе електромобіль для пішоходів. Він зізнався, що не бачив даних краш-тесту, але сказав, що його хвилює так званий екзоскелет вантажівки.

Хоча досі залишається незрозумілим, на скількох ринках Tesla у майбутньому зможе продавати свою нову машину, у компанії визнали, що на двох великих ринках виникнуть серйозні труднощі. Ймовірно, якраз мова і йде про ринки Європи та Китаю.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $21 100: GM представив бюджетний електричний кросовер Baojun Yep Plus

Потужністю 430 сил: Nissan Ariya Nismo показали офіційно