in

Електромобіль Tesla Cybertruck потрапив у свою першу аварію: що трапилось

Схоже, що в Каліфорнії сталася перша в історії аварія на дорогах загального користування за участю Tesla Cybertruck. На щастя, нікого не доставили до лікарні в результаті інциденту, який, за попередніми даними, стався через Toyota Corolla 2009 року випуску.

Зіткнення сталося на Skyline Boulevard у Пало-Альто. Фотографії інциденту показують, що Corolla була сильно пошкоджена під час аварії, і ліва сторона Cybertruck також отримала досить серйозні пошкодження.

Відповідно до попереднього розслідування Каліфорнійського дорожнього патруля, Corolla рухалася на південь на невідомій швидкості, коли водій різко повернув праворуч і згодом врізався в ґрунтовий насип на правому узбіччі.

Потім автомобіль відскочив назад на дорогу, перетнув подвійну розмітку та врізався в Cybertruck. Інцидент стався у вологу хмарну погоду, до того ж водієві Toyota було лише 17 років. На щастя, водій Corolla не постраждав, як і двоє пасажирів Tesla.

Повідомляється, що на Tesla були номери Техасу, а ім’я водія збігалося з ім’ям інженера, який працює на Tesla. Тому незрозуміло, чи знаходиться цей електромобіль у приватної власності, чи належить компанії.

Поліція каже, що їх сповістили про інцидент за допомогою автоматичного дзвінка 911, хоча залишається незрозумілим, чи хто саме викликав надзвичайників – Cybertruck, останнє оновлення якого включає таку функцію, чи телефон, що належить одному з пасажирів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Sixt прибирає електромобілі Tesla з парку прокатних авто.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Японія програє: Китай може стати найбільшим у світі експортером автомобілів

Ремонт Polestar 2 після легкого ДТП з оленем оцінили у $21 000: чому так дорого