in

Ремонт Polestar 2 після легкого ДТП з оленем оцінили у $21 000: чому так дорого

Воодій у США на своєму Polestar 2 потрапив у ДТП, допустивши наїзд на оленя. Спочатку здавалось, що авто отримало незначні пошкодження. Але офіційний сервіс підрахував, що на ремонт авто знадобиться понад 21 000 доларів.

Користувач Reddit не розповів подробиць аварії, лише згадав, що він зіткнувся з оленем. Натомість він також продемонстрував отримані пошкодження, які самі по собі не виглядають занадто критичними.

Так, бампер Polestar відсунуто назад, і фара також пошкоджена. Капот, колесо та крило мають певні пошкодження. Цікаво, що поломка не зачепила ряд життєво важливих електричних частин, які знаходяться під кузовом. Цікаво, що переважна більшість із загальної суми в 21 544,82 доларів – це робота, а точніше — 90,2 години. З іншого боку, 10 775,40 доларів від загальної суми є частинами.

У цьому випадку частина цієї роботи полягає в тому, щоб безпечно знеструмити трансмісію електромобіля. Один із коментаторів допису у соціальній мережі згадав про подібну аварію з Acura RDX, ремонт якої коштував 13 тисяч доларів, включаючи фару за 4000 доларів. На щастя, це саме така ситуація, коли страховка покрила усі витрати.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, розпочався випуск оновленого електромобіля Polestar 2.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Tesla Cybertruck потрапив у свою першу аварію: що трапилось

Опубліковано відео роботи нової версії автопілота від Tesla