in

Polestar переключиться на випуск електромобілів преміум-класу: подробиці

Шведський автовиробник Polestar прагне створити нішу електромобілів преміум-класу замість більш дрібних та дешевих машин, та зайняти у новому сегменті провідне місце.

Генеральний директор компанії Томас Інгенлат зазначив, що має чіткий план, який включає кілька кроків задля підвищення цінності нових електромобілів компанії. За його словами, Polestar навіть готовий на те, що нові машини компанії будуть мати більш високі ціни. На думку менеджменту компанії, Polestar – стартап з 97-річною історією.

У недавньому інтерв’ю Autonews Інгенлат детально розповів, чому Polestar не женеться за Tesla та чим вона диференціює себе від інших виробників електромобілів.

“Ми дуже чітко заявили, що не вступатимемо у цінову війну для досягнення цільових показників обсягів, тому що хочемо зберегти нашу преміальну позицію. Ми напевно не женемося за Tesla, яка хоче мати десять заводів та мільйонні обсяги виробництва”, – зазначив він.

Інгенлат вважає, що для Polestar важливо бути компанією, яка орієнтована на високу якість, а не на низьку ціну. Щоб ще більше підкреслити цю думку, він підкреслив, що компанія щойно оновила Polestar 2.

“Ми зробили Polestar 2 кращою та трохи дорожчою. Ми могли б зробити прямо протилежне, підвищивши цінність, встановивши дешевшу батарею, дешевшу електричну трансмісію, використовуючи дешевші матеріали та зберігши ту саму ціну. Або ми могли б наслідувати приклад Tesla і запропонувати тільки один екран і заощадити великі гроші, тому що монітор перед водієм коштує дорого. Але ми цього не зробили”, – додав він.

Топ-менеджер сподівається, що таке ставлення продемонструє любов до дизайну та технологій, а також принесе користь покупцеві і врешті-решт призведе до збільшення продажів. Тільки час покаже, чи цей план виявиться успішним.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Мюнхені дебютував електричний фентезійний суперкар Polestar Synergy.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Просто перестають їхати: Volkswagen відкликає майже 50 000 седанів Jetta

Нарощують темпи: виробництво електричного кросовера Fisker Ocean збільшать до 300 одиниць на день