in

Вслід за YouTube: у Volvo та Polestar інтегрують сервіс перегляду відео Amazon Prime

Електричний Polestar 2 і низка моделей Volvo незабаром отримають підтримку Amazon Prime Video у своїх інформаційно-розважальних системах завдяки бездротовому оновленню, яке буде представлено по всьому світу.

Електромобілі Polestar були першими на ринку, які отримали мультимедіа на базі операційної системи Android Automotive від Google на момент запуску машини у 2019 році. І сьогодні вона залишається однією з найкращих систем на ринку. Нещодавно цю систему було оновлено, щоб включити додаток YouTube, і тепер у шведських машинах з’явиться ще є Amazon Prime Video. Важливо, що сервіс потокового перегляду відео буде доступний лише тоді, коли машина заряджається, або припаркована.

Prime Video приєднується до безлічі інших програм, які вже пропонуються через систему Polestar, включаючи Waze, EasyPark, AccuWeather, Range Assistant, Journey Log та ін. Можна припустити, що майбутні моделі Polestar, вже з заводу отримають підтримку Prime Video.

У Volvo також підтвердили, що всі її моделі з вбудованим Google у всьому світі, за винятком Китаю, Південної Кореї та В’єтнаму, отримають YouTube у рамках бездротового оновлення, тоді як Prime Video буде доступним для завантажити з Google Play. Повітряне оновлення буде поступово поширюватись з 18 вересня.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Volvo в Україні оголосила ціни на електромобіль EX30.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Запас ходу у 1000 км через чотири роки: Toyota анонсувала акумулятори нового покоління

BMW інвестує $645 млн у виробництво електромобілів Mini у Великій Британії