in

Запас ходу у 1000 км через чотири роки: Toyota анонсувала акумулятори нового покоління

Компанія Toyota анонсувала випуск тягових акумуляторів нового покоління. Згідно з повідомленням японського автовиробника, з ними машини зможуть проїжджати понад 1000 км. Окрім того, буде запропоновано кілька різних варіантів акумуляторів: одні з вектором на продуктивність, інші на вартість.

У Toyota підтвердили, що її акумулятори наступного покоління почнуть з’являтися у серійних електромобілях з 2026 року. Зазначається, що на початковому етапі нові електромобілі матимуть запас ходу близько 800 км, але з часом це значення суттєво збільшиться.

Як і інші компанії, включаючи Ford і Tesla, Toyota вирішила створювати різні типи акумуляторів для різних електромобілів, подібно до того, як зараз вона створює двигуни внутрішнього згоряння з різними характеристиками та потужністю.

Спочатку батарей буде дві: продуктивна, яка використовує літій-іонну технологію для дорогих автомобілів, а також бюджетний варіант з використанням літій-залізо-фосфатних сполук задля зменшення вартості продукту. У Toyota заявили, що акумулятор серії Performance зможуть заряджатись від 10 до 80 відсотків усього за 20 хвилин.

Окрім того, японський автовиробник повідомив, що у 2027-28 роках світ побачить перша твердотільна батарея від Toyota, яка також забезпечить запас ходу у 1000 км, але її можна буде зарядити до 80 відсотків лише за 10 хвилин. На думку інженерів компанії, у наступному десятилітті твердотільні акумулятори зможуть запропонувати запас ходу в 1200-1500 км.

Toyota також працює над зменшенням товщини своїх батарейних блоків, щоб підвищити комфорт салону для пасажирів, і зменшити загальну висоту автомобіля, щоб покращити аеродинаміку та ще більше підвищити ефективність майбутніх машин.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, нові акумулятори дозволять електромобілям Toyota проїжджати до 1450 км на одному заряді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Намагаються залучити бідніших: у США запустили нову програму знижок на електромобілі

Вслід за YouTube: у Volvo та Polestar інтегрують сервіс перегляду відео Amazon Prime