in

Нові акумулятори дозволять електромобілям Toyota проїжджати до 1450 км на одному заряді

Toyota Motor озвучила амбітний план із виробництва електромобілів. Він передбачає випуск моделей із запасом ходу 965 км з 2026 року та біля 1448 км – після 2028 року. Перший електромобіль Toyota наступного покоління дебютує у 2026 році. Як заявляється, він буде оснащений літій-акумуляторним блоком нового покоління, здатним забезпечити пробіг понад 965 км на одному заряді.

На 2026-2027 роки заплановано перехід на біполярну літій-залізо-фосфатну батарею. Виробництво нового блоку розпочнеться у 2027-2028 роках. За даними виробника, використання вдосконалених батарей дозволить знизити витрати на 40% порівняно з нинішньою ітерацією. Запас ходу збільшиться на 10%.

До 2030 року Toyota випустить близько 1,7 мільйона електромобілів, побудованих на нещодавно розробленій спеціальній архітектурі. Починаючи з 2027 року їх переважно комплектуватимуть твердотільними батареями, які дозволяють збільшити запас ходу на 20% порівняно з літій-іонними акумуляторами наступного покоління. У 2028 році з’явиться вдосконалена твердотільна батарея. Укомплектовані такими блоками електромобілі проїжджатимуть понад 1448 км.

Також Toyota планує впровадити технологію гігалиття, яка дозволить прискорити та спростити виробництво електромобілів. У найближчі два-три роки компанія планує розробити конструкції з коефіцієнтом аеродинамічного опору менше ніж 0,20.

У той же час Toyota планує продовжити розробку та виробництво автомобілів із двигунами внутрішнього згоряння та водневими силовими установками.

Як раніше повідомляв Autogeek, новий електромобіль Toyota bZ3 пішов у серію.

За матеріалами: Automotive News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електрокросовер Ford Explorer вироблятимуть у новому Центрі електромобілів в Німеччині: всі подробиці

Новий Polestar 2 виявився дорожчим за попередника: розповідаємо, за що просять від $51 300