in

Електрокросовер Ford Explorer вироблятимуть у новому Центрі електромобілів в Німеччині: всі подробиці

Цього року Ford планує розпочати виробництво електричного кросовера Explorer для європейського ринку. Випуск новинки налагодять у новому Центрі електромобілів, створеному на території історичного заводу концерну в Нілі, Кельн. Це перший вуглецево-нейтральний складальний завод концерну.

Вся електроенергія та природний газ, необхідні для роботи об’єкта, на 100% сертифіковані як відновлювані джерела електроенергії та біометану. Також улеродно-нейтральне тепло, яким підприємство забезпечує сторонній постачальник.

Переобладнання майданчика, заснованого в 1930 році, на сучасний завод із виробництва електромобілів коштувало 2 мільярди доларів. Він спроєктований для забезпечення високої ефективності, оснащений новою виробничою лінією, сучасними інструментами та засобами автоматизації. Тут впроваджуватимуть машини, що самонавчаються, автономні транспортні системи та управління даними у режимі реального часу.

У Центрі налагодять випуск електромобілів нового покоління. Після виходу на повну потужність, річний обсяг виробництва перевищить 250 тисяч одиниць. Це дозволить концерну до кінця 2026 року довести річний обсяг віробництва електромобілів до 2 мільйонів. Також на майданчику буде налагоджено виробництво акумуляторів.

Першою моделлю Кельнського центру стане вже згаданий електричний Explorer, серійне виробництво якого розпочнеться цього року. Як відомо, кросовер побудований на «фольксвагенівській» модульній платформі MEB.

У середині 2024 з’явиться другий електромобіль Ford на базі тієї ж архітектури. Очікується, що це буде крос-купе на базі Explorer. У компанії його називають «спортивним кросовером».

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Ford Mustang Mach-E загасили лише через дві години після загоряння.

За матеріалами: Ford

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Uber прагне стати найчистішою платформою на планеті: які функції для цього запроваджує

Нові акумулятори дозволять електромобілям Toyota проїжджати до 1450 км на одному заряді