in ,

Відео дня: електромобіль Ford Mustang Mach-E загасили лише через дві години після загоряння

У польському місті Гданськ зареєстровано випадок мимовільного займання електричного Ford Mustang. Це друга подібна подія у Польщі. Попереднього разу займання електромобіля сталося кілька років тому у Померані. Тоді полум’я охопило електричний Mercedes-Benz. Лівідувати пожежу вдалося лише через 21 годину.

Нинішня подія цікава тим, що загасити Ford Mustang Mach-E вдалося за кілька годин. Причому більша частина автомобіля вціліла. Полум’я навіть не встигло дістатися до салону. Хоча більшість подібних випадків завершується повним знищенням чи значними пошкодженнями автомобіля. Крім того, навіть погашений електромобіль може повторно спалахнути. При чому зареєстровані випадки, коли це відбувалося за кілька днів після пожежі.

Як видно у відео з місця події, полум’я виривається з-під автомобіля, у тому місці, де розташована тягова батарея. Пожежним бригадам, які прибули на місце, вдалося охолодити акумуляторний блок протягом двох годин. Для цього вони підняли один бік позашляховика та безперервно спрямовували струмені води на батарею. Також свою роль відіграло й те, що на місце вони прибули практично відразу після того, як спалахнула пожежа.

Як повідомляється, занурювати Ford Mustang Mach-E не стали, як це зазвичай роблять, щоб уникнути повторного займання. Наразі автомобіль стоїть на стоянці. Температуру акумулятора автомобіля постійно контролюють, щоб запобігти повторному займанню. Не виключено, що Ford навіть зможе відновити його.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілям Ford дозволили заряджатися від Tesla Supercharger.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Прогноз: до 2025 року виробництво акумуляторів збільшиться втричі

Суперкари на батарейках: Lamborghini та McLaren помітили на зарядній станції Tesla Supercharger