in

Глобальна зупинка заводів Toyota: у компанії назвали абсурдну причину

TMMK Georgetown, Kentucky Photo by Miranda Toby Monday June 28, 2021

Якщо ви коли-небудь помічали, що ваш комп’ютер або смартфон став повільніше працювати через брак вільного місця на диску, не засмучуйтесь – ви не самотні. Toyota опублікувала заяву, в якій пояснює закриття 14 заводів по всій Японії 28 серпня нестачею місця на жорстких дисках.

За оцінками експертів, Toyota втратила 356 мільйонів доларів через зупинку. Зупинка торкнулася заводів Toyota і пов’язаних з нею брендів, включаючи Lexus, Daihatsu та Hino. Стверджується, що комп’ютерна проблема, яка спочатку була описана як “збій”, не дозволяла компанії замовляти нові компоненти для реалізації своєї виробничої системи ощадливого виробництва.

Toyota опублікувала заяву для преси, в якій вибачилася перед своїми клієнтами, постачальниками і пов’язаними сторонами за збій. Далі в повідомленні говорилося, що збій системи було викликано тим, що кілька серверів були недоступні для замовлення деталей через планове технічне обслуговування.

Під час обслуговування сервера дані були видалені та реорганізовані, коли сталася помилка через брак місця на диску, що призвело до зупинки системи. Японський автовиробник далі уточнив, що сервери працювали в тій же системі, що й резервна, а це означає, що там виникла аналогічна проблема, і Toyota не змогла переключитися.

Аналогічне відключення сталося у 2022 році, коли компанія Kojima Industries, постачальник пластикових деталей, виявила, що один із її файлових серверів був заражений вірусом. Але у своїй заяві Toyota зазначила, що доказів кібератаки не було.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota перевела пікап Hilux на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Баварці представили “бюджетний” електричний кросовер BMW iX1 eDrive20 за €47 900

З унікальним силовим агрегатом: Volkswagen Golf отримав “чорне” видання Black Edition