in

Яскравий концептуальний пікап Toyota Rangga матиме електричну версію

Концептуальний пікап Toyota Rangga дебютував на міжнародному автосалоні Gaikindo Indonesia International Auto Show, як прообраз нового багатофункціонального комерційного автомобіля, який покупці могли б оснастити відповідно до своїх потреб.

Японський автовиробник розробив кілька модифікацій, серед яких мобільна кав’ярня, швидка допомога, сервіс для електромобілів та ін., щоб таким чином показати можливості своєї нової гнучкої платформи.

У Toyota не опублікували жодних технічних подробиць про Rangga Concept та не окреслили жодних фізичних розмірів новинки, але повідомили, що машина може мати електричну силову установку, або двигун внутрішнього згорання. Судячи з фотографій, комерційний автомобіль виглядає досить компактним. Toyota каже, що серійна версія Rangga обов’язково з’явиться в майбутньому.

Цікаво, що автовиробник в Індонезії проводить конкурс для дизайнерів, щоб придумати нові корисні варіанти компактного комерційного автомобіля. Автовиробник надає шаблон, і художники можуть налаштувати машину за власним бажанням та потребами. Автор дизайну, що переможе у конкурсі від Toyota, отримає еквівалент 6500 доларів (100 мільйонів індонезійських рупій).

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota розробляє водневий всюдихід для Місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz готує компактний електричний седан EQC: перші подробиці

Lotus тестує новий електричний седан: опубліковані нові фото