in

Електричний пікап Toyota Hilux відправили на випробування

Toyota офіційно представила концептуальний електричний пікап Hilux Revo в Австралії та відправила його на випробування. Зазначимо, що Toyota розробила концепцію електричного пікапа Hilux минулого року. Потенційно основними ринками новинки стануть Австралія та країни Південно-Східної Азії.

Також відомо, що зараз японський автовиробник працює з консорціумом у Великій Британії над створенням Hilux на водневих паливних елементах, який, сподіваємося, підтвердить життєздатність цієї технології в комерційних автомобілях.

“Наші інженери з оцінки та галузеві партнери підтвердили, що цей орієнтований на місто електричний Hilux – хоч він і є концептуальним автомобілем – виглядає, відчувається та керується як серійна модель”, – сказав віце-президент Toyota в Австралії з продажів і маркетингу Шон Хенлі.

Автомобіль уже відправлено назад до Таїланду для подальших випробувань. У найближчі місяці компанія планує створити невеликий демонстраційний парк електричних пікапів та розподілити їх між ключовими ринками.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Toyota для американського ринку комплектуватимуть акумуляторами LG.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Panasonic розробляє автономні вітальні на колесах: коли можуть стати серійними

За ціною Toyota Prius: скільки коштують акумулятори на найдорожчі серійні електромобілі