in

Panasonic розробляє автономні вітальні на колесах: коли можуть стати серійними

Компанія Panasonic розробляє автономні вітальні на колесах, якими, за задумом технологічного гіганта, усі бажаючі зможуть користуватись вже у 2035 році. У рамках Міжнародного автосалону в Токіо її учасники матимуть можливість проїхатись у такій вітальні.

Концепція під назвою “Мобільна вітальня” поєднує технологію автономного транспортного засобу з комфортом і розвагами, які ми очікуємо від наших домівок.

“Група Panasonic була тісно пов’язана з життям людей через побутову техніку та житло з моменту свого заснування, щоб реалізувати краще життя для кожної людини. Використовуючи ці знання, ми створимо майбутнє, яке зворушить серця людей”, – сказав Тошіхіро Міямічі, стратегічний менеджер відділу автомобільних інтер’єрів Panasonic.

По суті, транспортний засіб без назви на автопілоті буде рухомим цілком прозорим “акваріумом” для людей. Виготовлений зі скла, він має L-подібну лаву всередині з прозорим екраном навпроти пасажирів. У Panasonic кажуть, що ці екрани не будуть сенсорними, а реагуватимуть на жести та слова пасажирів.

Вже сьогодні відомо, що мобільна вітальня від Panasonic буде автономною та оснащена електроприводом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Ілон Маск пообіцяв автопілот 5 рівня в електромобілях Tesla вже до кінця 2023 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З 7,6 літровим двигуном на 1100 сил: Delage розпочав випуск гібридного гіперкара D12

Електричний пікап Toyota Hilux відправили на випробування