in

Намагаються залучити бідніших: у США запустили нову програму знижок на електромобілі

Нова програма знижок на електромобілі, яка віднедавна діє в Каліфорнії, включатиме більш суттєві обмеження на доходи, щоб гарантувати, що субсидії будуть використані типи громадянами, хто має нижчі доходи.

Штат також планує скасувати проект знижок на “зелені” транспортні засоби, який діє з 2010 року. За цією програмою на компенсацію від штату могли претендувати особи, які заробили до 135 000 доларів, і пари, які заробили до 200 000 доларів. Замість цього будуть нові правила, згідно з якими жителі Каліфорнії, які заробляють понад 300% федеральної межі бідності, не матимуть права на субсидію при купівлі електромобіля.

На сьогодні мова йде про 43 740 доларів для однієї особи та 90 000 доларів США для сім’ї з чотирьох осіб. Каліфорнійська програма продажу електромобілів пропонує покупцям знижки у розмірі до 7500 доларів для домогосподарств з низькими доходами та 2000 доларів для тих, хто має вищі доходи.

Нова програма відома як Clean Cars 4 All і вже діє в п’яти найбільших округах штату. Наступного року її дія пошириться на весь штат і запропонує тим, хто відповідає вимогам щодо доходу, до 12 000 доларів США на утилізацію та заміну старого автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння на електромобіль. Особи з низьким рівнем доходу також зможуть отримати до 7500 доларів на покупку, якщо вони не здають на металолом старий автомобіль.

Відтоді як проект знижок на купівлю електромобілів запрацював, американці отримали близько півмільйона знижок на суму 1,2 мільярда доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, стало відомо, які електромобілі везуть до України з Китаю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Без крил та з вісьмома моторами: у США представили літаючий електромобіль Alef Model A

Запас ходу у 1000 км через чотири роки: Toyota анонсувала акумулятори нового покоління