in

Subaru готує семимісний електромобіль разом із Toyota

Subaru працює над створенням нового трирядного семимісного електричного кросовера у партнерстві з Toyota. Відомо, що новинка буде виготовлятись у США на заводі Toyota в Кентуккі. Імовірно початок виробництва заплановано на 2025 році. Поява новинки стане великим кроком для Subaru, яка наразі має лише один електромобіль – Solterra, який також виробляється в партнерстві з Toyota разом із bZ4X.

У червні стало відомо, що Toyota також працює над власним електричним семимісним трирядним електромобілем. Вважається, що модель Toyota буде називатися bZ5X, а споріднений Lexus назвуть TZ, якщо нещодавні заявки на торгову марку правильні. Три SUV матимуть спільну платформу.

Що стосується трирядного Subaru, то це буде фактично електрична альтернатива нинішньому Ascent, який виробляється з 2018 року. Відомо, що семимісний кросовер Subaru збиратимуть у Північній Америці та використовуватимуть акумулятори із США, електромобіль може претендувати на повний федеральний податковий кредит у розмірі 7500 доларів США.

І Toyota bZ4X, і Subaru Solterra наразі не претендують навіть на частину заохочення, оскільки вони виробляються на заводі Toyota Motomachi в Японії.

Раніше Subaru оголосила про швидкий план розширення лінійки електромобілів, згідно з яким має з’явитись чотири нові електричні кросовери до 2026 року. Це будуть ключові моделі для досягнення мети виробництва у 400 000 електромобілів на рік, починаючи з 2028 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, нові акумулятори дозволять електромобілям Toyota проїжджати до 1450 км на одному заряді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже без камуфляжу: електромобіль Porsche Macan EV знову помітили під час випробувань

Прем’єра за три тижні: електричний кросовер Kia EV5 з’явиться раніше очікуваного