in

Інвестували $8 млрд: Toyota у п’ять разів збільшить виробництво акумуляторів

Toyota планує запустити 10 ліній виробництва акумуляторів на своєму заводі в Північній Кароліні, щоб постачати батареї для електромобілів і гібридних моделей.

У 2021 році Toyota оголосила про відкриття виробничого підприємства в Ліберті, штат Північна Кароліна, інвестуючи у завод 1,29 мільярда доларів для створення двох ліній з виробництва акумуляторів. Тепер автовиробник інвестує ще 8 мільярдів доларів, щоб в результаті мати 10 ліній виробництва акумуляторів.

“Сьогоднішнє оголошення підкріплює зобов’язання Toyota щодо електрифікації та скорочення викидів вуглекислого газу, одночасно забезпечуючи робочі місця та майбутнє економічне зростання в регіоні. Ми раді бачити постійну енергію та підтримку цього інноваційного виробничого підприємства”, – сказав Шон Саггс, президент Toyota North Carolina.

Toyota каже, що окрім виробництва акумуляторів для електричних транспортних засобів, ці інвестиції дозволять їй також постачати тягові батареї для плагін-гібридів. Компанія планує збільшувати виробництво поетапно, це займе кілька років. До 2030 року японський автовиробник хоче вийти на річне виробництво понад 30 ГВт*год.

Для роботи заводу акумуляторів Toyota знадобиться більше 5000 співробітників, що значно перевищує початкові плани.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Toyota комплектуватимуть акумуляторами LG, випущеними в Мічигані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyundai і Toyota побудують спільну мережу водневих заправних станцій

Електромобіль Skoda Enyaq другого покоління вийде у 2028 році: відомі перші подробиці