in

Hyundai і Toyota побудують спільну мережу водневих заправних станцій

Hyundai і Toyota об’єдналися з нафтовою компанією для створення мережі водневих станцій в Австралії через брак інфраструктури для заправки водневим паливом.

У результаті партнерства між Hyundai Australia, Toyota Australia, нафтовою компанією Ampol і Pacific Energy повинна з’явитись велику мережу заправних станцій воднем.

Чотири компанії об’єдналися та підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо розробки рішень для заправки воднем. На цьому етапі було підтверджено небагато подробиць про плани компаній, окрім того, що вони розроблятимуть водневі заправні станції для авто на паливних елементах у Канберрі.

“Водень може зіграти важливу роль у забезпеченні переваг декарбонізації для транспорту, а розробка відповідної інфраструктури для підтримки успішного розгортання є ключовою”, – сказав керуючий директор і виконавчий директор Ampol Метт Холлідей.

За його словами, меморандум про взаєморозуміння встановлює робочі відносини співпраці між сторонами. Усі сторони зобов’язані розвивати необхідну водневу екосистему, щоб зробити використання водню як транспортного палива можливим.

Hyundai представив 23 екземпляри свого водневого Nexo FCEV в Канберрі ще в 2021 році в партнерстві з урядом Австралійської столичної території. Toyota також проводила випробування Mirai FCEV в Австралії, хоча наразі він не доступний для приватних покупок. У поточному стані в Австралії є менше 10 водневих заправних станцій, включаючи одну в місцевій штаб-квартирі Toyota і одну на австралійському дилерському центрі Hyundai.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Yamaha презентувала баггі з водневим двигуном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вже за два роки: Porsche використовуватиме лише “екологічну” сталь у своїх автомобілях

Інвестували $8 млрд: Toyota у п’ять разів збільшить виробництво акумуляторів