in

На три мільярди: Toyota підписала масштабну угоду про постачання акумуляторів з LG

LG Energy Solution інвестує близько 3 мільярдів доларів у свій завод у Мічигані, США, щоб постачати тягові акумулятори для майбутніх електромобілів Toyota.

Зазначається, що Toyota підписала угоду з компанією LG Energy Solution, яка постачатиме літій-іонні акумуляторні модулі для використання в майбутніх електромобілях, які збиратимуться в Сполучених Штатах.

LG Energy Solution забезпечить автомобільну потужність 20 ГВт*год на рік, починаючи з 2025 року. Ці модулі складатимуться з нікелевих, кобальтових, марганцевих і алюмінієвих елементів, що виготовлятимуться на заводі компанії в Мічигані.

У Toyota заявили, що серед транспортних засобів, які використовуватимуть акумуляторні модулі LG, є й новий електромобіль, який вироблятимуть на заводі в Кентуккі з 2025 року. Крім того, угода про постачання стане важливою частиною мети компанії пропонувати 30 електромобілів у всьому світі під брендами Toyota і Lexus до 2030 року.

“Мета компанії Toyota – максимально скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, наскільки це можливо. Безпечне постачання літій-іонних акумуляторів має вирішальне значення для досягнення наших планів виробництва та скорочення викидів вуглецю”, – заявив президент і виконавчий директор Toyota Motor North America Тецуо Огава.

LG Energy Solution інвестує приблизно 3 мільярди доларів у свій завод у Мічигані, щоб забезпечити постійне постачання Toyota акумуляторами. Він створить нові виробничі лінії для акумуляторних елементів і модулів. Акумуляторні модулі, спочатку поставлені компанією LG, будуть транспортовані на завод Toyota в Кентуккі, де вони збираються в акумуляторні блоки та встановлюються на майбутні електромобілі компанії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, майбутній електричний кросовер Toyota bZ показали у новому відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Daihatsu в Токіо покаже одразу чотири компактні електромобілі: опубліковані фото

Skoda з наступного року почне продавати машини по-новому: що зміниться