in

Skoda з наступного року почне продавати машини по-новому: що зміниться

Skoda збирається прийняти на озброєння модель прямих продажів у Європі, йдучи по стопах таких компаній, як Stellantis і Mercedes-Benz, які вже роблять подібні кроки.

Відомо, що Skoda вперше представить нову модель для прямих продажів у 2024 році. Мова йде про кросовер Elroq. В подальшому механізм розширять на увесь модельний ряд. Нова програма дозволить дилерам продавати автомобілі від імені виробника.

Хоча поки що невідомо, в яких країнах нова модель продажів буде вперше розгорнута, за даними джерел, ризики від утримання запасів і вартість рефінансування при купівлі нових автомобілів буде передано компанії Skoda. При цьому дилери продовжать платити за персонал і будівлі.

“Запланована винагорода дозволяє партнерам досягти такої ж прибутковості, як і в попередні роки, якщо не враховувати останні два роки”, — сказав глава Skoda у Німеччині Ян-Хендрік Хюельсманн. За його словами, прибутки партнерів Skoda завжди були кращими, ніж у конкурентів. VW Group намагатиметься запобігти канібалізації серед своїх брендів, пропонуючи винагороду близько 6,5% за агентською моделлю.

Він додав, що автовиробник незабаром проведе мережевий аудит і до кінця року прийме рішення про створення своєї майбутньої дилерської мережі в Європі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Skoda оновила свій найшвидший електромобіль Enyaq vRS.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На три мільярди: Toyota підписала масштабну угоду про постачання акумуляторів з LG

За $25 000: електромобілі Tesla Cybertruck та Rivian R1T перетворили на стильні кемпери