in

За $25 000: електромобілі Tesla Cybertruck та Rivian R1T перетворили на стильні кемпери

Власники електричних пікапів Tesla Cybertruck і Rivian R1T можуть перетворити свої авто на комфортні кемпери завдяки спеціальному боксу Origami RV Pod.

Модель Camp365 T — це складаний жилий модуль, що монтується у кузов пікапа, і розроблений, щоб бути максимально легким і аеродинамічним. Хоча він міг би поміститися в кузов будь-якого повнорозмірного пікапа, його спрямованість на покращення запасу ходу ідеально підійде власникам електромобілів.

Новий складний кемпер для електромобілів важить лише 318–363 кг залежно від переліку опційного обладнання та типу кріплень. Крім того, складна конструкція означає, що модель буде напрочуд аеродинамічною, що ще більше допоможе водіям збільшити запас ходу. Модуль отримав резервуари для води, компактну кухню та ін. Camp365 T вміщує до чотирьох осіб.

У режимі кемпінгу зовнішні розміри Camp365 T становлять 2,75 на 2,13 метра, а площа підлоги становить 5,8 квадратних метра. Тим часом, у похідному положенні він має лише 2 метри у висоту, 2,2 метра у довжину та 1,2 метра у ширину.

Відомо, що виробництво нового туристичного модуля почнеться влітку 2024 року з рекомендованою роздрібною ціною від 25 000 доларів. Щоб замовити незвичний продукт, виробник збирає з кожного потенційного клієнта депозит у 100 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль GMC Hummer EV перетворили на кемпер.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Skoda з наступного року почне продавати машини по-новому: що зміниться

Приклад Бельгії: екзамен на отримання прав на мотоцикл можна буде складати на електровелосипеді