in ,

Нарощують темпи: виробництво електричного кросовера Fisker Ocean збільшать до 300 одиниць на день

З початку цього року Fisker Inc. вже кілька разів переглядала свої виробничі плани у бік зниження. Востаннє кілька місяців тому. Тоді йшлося про 20 000–23 000 автомобілів до кінця 2023 року. Це більш ніж на 50% менше від початкового плану.

Наразі Fisker заявили про збільшення виробництва електричного кросовера Ocean із нинішніх 180 до 300 одиниць на день. Що з огляду на попередню інформацію виглядає трохи нелогічним. Як повідомляється, вийти на такий рівень виробництва планують до жовтня.

Найближчим часом збільшення постачання обіцяно всім ринкам, на яких представлений бренд. У Європі це Австрія, Бельгія, Данія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Швейцарія та Великобританія. Також Fisker Ocean доступний у Канаді та США. Американцям компанія пообіцяла стабільне та збільшене постачання вже у вересні «з прибуттям кількох океанських суден».

Нагадаємо, що Fisker Ocean збирають на заводі OEM-виробника Magna Steyr в Австрії. За даними Fisker, наразі конвеєр підприємства залишили 3123 кросовери.

Паралельно з виробництвом Fisker Inc. планує розширювати свою роздрібну мережу. Зокрема, у заяві згадуються офіси Lounges та Center+, які відкрилися у Лос-Анджелесі, Копенгагені, Дюссельдорфі, Лондоні, Мюнхені та Осло. Також Fisker хоче зробити свої автомобілі доступнішими у Канаді та на нових європейських ринках, включаючи Бельгію, Нідерладни та Швейцарію.

Додаткову інформацію щодо подальших планів розвитку компанії обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Як раніше повідомляв Autogeek, Fisker офіційно представив електричний кросовер Pear.

За матеріалами: Electrive

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Polestar переключиться на випуск електромобілів преміум-класу: подробиці

Разом з нерухомістю: Jaguar придумав незвичний спосіб просування електромобіля I-Pace