in

За ціною до $30 000: Fisker офіційно представив електричний кросовер Pear

Fisker офіційно представив новий компактний електричний кросовер Pear, який потенційно у майбутньому може стати найважливішою моделлю для компанії через тип кузова та демократичний цінник.

Відомо, що електромобіль надійде в продаж в середині 2025 року з обіцяною початковою ціною від 29 900 доларів. Маючи довжину 4550 мм, він на 200 мм коротший за Tesla Model Y. Відмінною особливістю новинки є багажник “Houdini” з дверима, що зникають у задньому бампері подібно до перегородки пікапа Fisker Alaska, таким чином забезпечуючи легший доступ до вантажного відділення.

Модель буде доступна в 5-місному і 6-місному варіантах компонування, але завжди з двома рядами сидінь. Машина отримає величезний 17,1-дюймовий дисплей, а також режим Lounge Mode, у якому всі сидіння складаються, створюючи великий простір для відпочинку чи розваг.

Зазначається, що Pear базується на сталевому шасі та містить на 35% менше деталей порівняно зі звичайним електромобілем такого розміру. Він буде доступний у варіантах із заднім або повним приводом з одним двигуном. Відомо, що модифікація 4х4 розганятиметься від 0 до 100 км/год за 6,8 секунди, але компанія також підтвердила випуск спортивної версії Extreme, який буде ще швидшим.

Fisker запропонує два варіанти батареї для Pear із запасом ходу у 290 і 515 км відповідно. Pear також стане першою моделлю, яка отримає високопродуктивний комп’ютер компанії під назвою Fisker Blade. Він розроблений, щоб бути ефективним і кіберзахищеним. Усі системи автомобіля підключаються до нього через “мультигігабітну внутрішню мережу Ethernet”.

Відомо, що Fisker представить серійну версію Pear у Мюнхені з 4 по 10 вересня. Виробництво електромобіля відбуватиметься на заводі Foxconn в штаті Огайо, США, а перші поставки заплановані на липень 2025 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Fisker зможе долати близько 1000 км без підзарядки.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Mercedes-Benz eSprinter отримав два варіанти силової установки

Понад 400 км на одному заряді: Mini представила новий електромобіль Cooper